Prezence
09:30 - 10:15 všichni
13:00 - 14:00 kategorie, které mají pouze velké finále, tj. B, DFJ, DFS a FJ.
Kategorie
Pohárová
Děti
Žáci
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Nominační
B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace
Senior formace
Soutěžící
Děti (10) zobrazit
Děti (10)
zavřít
-
1. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
-
2. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
-
3. Hrdlička David - Pohlmüllerová Dianka RRC Hydrorock
-
4. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
-
5. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
6. Mucska Oliver - Polakovičová Michaela RRC Hydrorock
-
7. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
8. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
-
9. Kadlec Ondřej - Fuksová Justýna Elvis Jihlava
-
10. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
Žáci (13) zobrazit
Žáci (13)
zavřít
-
1. Borský Jakub - Borská Veronika RnR Club Sokol Náchod
-
2. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
-
3. Asbóth Barnabás - Németh Zorka Dorka Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
4. Dombóvári Bálint - Borbás Linda Galaxy RRC
-
5. Bódai Balázs - Hegedűs Hella Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
6. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
-
7. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
-
8. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
-
9. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
-
10. Dvořák Daniel - Přibylová Bára KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
11. Major Barnabás - Burka Gréta Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
12. Gubián Ádám - Németh Janka Blanka Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
13. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
C (7) zobrazit
C (7)
zavřít
-
1. Lakics Zoltán - Poór Melánia Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
2. Luščan Samuel - Pokorná Lea Anna RRC Hydrorock
-
3. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
-
4. Macík Marcel - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
-
5. Fatr Jan - Křišťálová Klára Elvis Jihlava
-
6. Brychta Jakub - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
7. Uhlík Štěpán - Kopečná Veronika TŠ Twist Říčany
B (3) zobrazit
B (3)
zavřít
-
1. Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
-
3. Rumian Lukáš - Pavlíčková Sára TŠ Twist Říčany
Dívčí formace děti (5) zobrazit
Dívčí formace děti (5)
zavřít
-
1. Diamonds TASK Silueta Praha
-
2. Queen TŠ Twist Říčany
-
3. Minnies TŠ Twist Říčany
-
4. Iris TŠ Twist Říčany
-
5. Stars TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (3) zobrazit
Dívčí formace junior (3)
zavřít
-
1. Mystique TASK Silueta Praha
-
2. Falcon luckies Sokol Pražský
-
3. Royal TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (2) zobrazit
Dívčí formace senior (2)
zavřít
-
1. Angels TASK Silueta Praha
-
2. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (8) zobrazit
Malé formace děti (8)
zavřít
-
1. Falcon kids Sokol Pražský
-
2. Sparkles TASK Silueta Praha
-
3. Prüntyökék Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
4. Skittles Elvis Jihlava
-
5. Ladybugs TASK Silueta Praha
-
6. Beyond RnR Alpha
-
7. Berušky TŠ Twist Říčany
-
8. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace junior (8) zobrazit
Malé formace junior (8)
zavřít
-
1. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Celli Manók Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
3. Fresh TASK Silueta Praha
-
4. Twisties TŠ Twist Říčany
-
5. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
6. Wings TASK Silueta Praha
-
7. Flames TASK Silueta Praha
-
8. Artemis TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (6) zobrazit
Malé formace senior (6)
zavřít
-
1. Dumás - Team Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
2. Cheers TASK Silueta Praha
-
3. Hotch-Potch Just Now KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. TORZO TŠ Twist Říčany
-
5. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
-
6. Mysterious Elvis Jihlava
Junior formace (3) zobrazit
Junior formace (3)
zavřít
-
1. Kolbdancing KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. CZECH ONE TŠ Twist Říčany
-
3. Inspiration RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Senior formace zobrazit
Senior formace
zavřít
-
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící