Kategorie
Pohárová
Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Nominační
B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace
Soutěžící
Děti (11) zobrazit
Děti (11)
zavřít
-
1. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
-
2. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
-
3. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
-
4. Hrdlička David - Pohlmüllerová Dianka RRC Hydrorock
-
5. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
6. Mucska Oliver - Polakovičová Michaela RRC Hydrorock
-
7. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
8. Hlubuček Jakub - Bartůňková Iva TŠ Twist Říčany
-
9. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
-
10. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
-
11. Kadlec Ondřej - Fuksová Justýna Elvis Jihlava
Žáci (15) zobrazit
Žáci (15)
zavřít
-
1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
-
2. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
-
4. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
-
5. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
-
6. Borský Jakub - Borská Veronika RnR Club Sokol Náchod
-
7. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
-
8. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
-
9. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
-
10. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
-
11. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
-
12. Dvořák Daniel - Přibylová Bára KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
13. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
-
14. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
-
15. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
Junioři (9) zobrazit
Junioři (9)
zavřít
-
1. Laufka Roman - Kordíková Veronika TASK Silueta Praha
-
2. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
-
3. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. Růžička Martin - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
5. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
6. Šubrt Jiří - Šubrtová Marie KP - Praha
-
7. Zapletal Ondřej - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
8. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
-
9. Hlaváček David - Hovorková Adéla TJ Sokol Kampa Praha
C (5) zobrazit
C (5)
zavřít
-
1. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
-
2. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Macík Marcel - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
-
4. Brychta Jakub - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
5. Králíček Martin - Kasalová Petra TŠ Twist Říčany
B (5) zobrazit
B (5)
zavřít
-
1. Lalík Miroslav - Fabová Nicolette ŠK Crazyrock Detva
-
2. Kroulík David - Hronská Michaela TŠ Twist Říčany
-
3. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
-
4. Menšík Tomáš - Machovcová Anna Elvis Jihlava
-
5. Rumian Lukáš - Pavlíčková Sára TŠ Twist Říčany
Dívčí formace děti (5) zobrazit
Dívčí formace děti (5)
zavřít
-
1. Diamonds TASK Silueta Praha
-
2. Queen TŠ Twist Říčany
-
3. Minnies TŠ Twist Říčany
-
4. Iris TŠ Twist Říčany
-
5. Stars TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (2) zobrazit
Dívčí formace junior (2)
zavřít
-
1. Madonna TŠ Twist Říčany
-
2. Royal TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior zobrazit
Dívčí formace senior
zavřít
-
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Malé formace děti (7) zobrazit
Malé formace děti (7)
zavřít
-
1. Falcon kids Sokol Pražský
-
2. Sparkles TASK Silueta Praha
-
3. Skittles Elvis Jihlava
-
4. Ladybugs TASK Silueta Praha
-
5. Beyond RnR Alpha
-
6. Berušky TŠ Twist Říčany
-
7. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace junior (8) zobrazit
Malé formace junior (8)
zavřít
-
1. Fresh TASK Silueta Praha
-
2. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Darlings RnR Club Václava Batisty
-
4. Twisties TŠ Twist Říčany
-
5. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
6. Wings TASK Silueta Praha
-
7. Sigma RnR Alpha
-
8. Artemis TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (3) zobrazit
Malé formace senior (3)
zavřít
-
1. Cheers TASK Silueta Praha
-
2. TORZO TŠ Twist Říčany
-
3. Hotch-Potch Just Now KOLB Dance VSK FTVS Praha
Junior formace (3) zobrazit
Junior formace (3)
zavřít
-
1. Kolbdancing KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. CZECH ONE TŠ Twist Říčany
-
3. Inspiration RRC Domino TJ Sokol Jinonice