Úvod
Kalendář
Výsledky
Články
Rokenrol
Partneři
Oddíly
Kontakty
Zpět na kalendář
Žižkovský Pohár, Velká cena Sokola
28. 11. 2015 Praha - Žižkov
Soutěže typu A
Propozice
,
Harmonogram
Kategorie
Pohárová
Děti
Dívčí formace děti
Dívčí formace junior
Malé formace junior
Malé formace senior
Nominační
Žáci
Junioři
B
A
Soutěžící
Děti
(11)
zobrazit
Děti
(11)
zavřít
1.
Hrdlička David - Pohlmüllerová Dianka
RRC Hydrorock
2.
Šimek Vojtěch - Bláhová Anna
TŠ Twist Říčany
3.
Pokorný Daniel - Hojdová Lenka
TASK Silueta Praha
4.
Firszt Daniel - Nováková Kateřina
TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
5.
Křivonoska Marek - Bringlerová Nela
Club RNR Marko
6.
Šandera Filip - Kloudová Gabriela
Elvis Jihlava
7.
Borl Filip - Hájková Valentina
TŠ Twist Říčany
8.
Pán Jáchym - Baštová Vendula
KOLB Dance VSK FTVS Praha
9.
Kadlec Ondřej - Fuksová Justýna
Elvis Jihlava
10.
Zuskin Silver - Geczová Nela
RRC Hydrorock
11.
Hůry Dominik - Vilímová Lea
TJ Sokol Gym Beam Puklice
Žáci
(15)
zobrazit
Žáci
(15)
zavřít
Zadák Richard - Smoleňáková Iveta
Sokol Pražský
1.
Lukeš Matěj - Šemberová Veronika
TASK Silueta Praha
2.
Lédl Martin - Vrabcová Kateřina
KOLB Dance VSK FTVS Praha
3.
Vizina Kristián - Mestická Tánička
RRC Hydrorock
4.
Špejtek Marek - Musilová Eliška
Elvis Jihlava
5.
Menšík Daniel - Šedová Nela
Elvis Jihlava
6.
Schlögl Jan - Karbanová Zuzana
TASK Silueta Praha
7.
Häusler Kryštof - Sochrová Natálie
Sokol Pražský
8.
Hátle Martin - Poláková Veronika
TASK Silueta Praha
9.
Karas Šimon - Alexeeva Anastasia
Sokol Pražský
10.
Borský Jakub - Borská Veronika
RnR Club Sokol Náchod
11.
Stachura Patrik - Stachurová Veronika
RRC Hydrorock
12.
Průša Michal - Březnová Tereza
KOLB Dance VSK FTVS Praha
13.
Dvořák Daniel - Přibylová Bára
KOLB Dance VSK FTVS Praha
14.
Zuskin Adam - Bognerová Rebeca
RRC Hydrorock
Junioři
(7)
zobrazit
Junioři
(7)
zavřít
1.
Sláma Lukáš - Fořtová Anna
Sokol Pražský
2.
Bašta Václav - Machová Nela
KOLB Dance VSK FTVS Praha
3.
Růžička Martin - Marková Johanka
KOLB Dance VSK FTVS Praha
4.
Zapletal Ondřej - Volfová Eliška
KOLB Dance VSK FTVS Praha
5.
Průša Tomáš - Schreková Natálie
KOLB Dance VSK FTVS Praha
6.
Valenta Dušan - Žahourková Kateřina
Elvis Jihlava
7.
Šubrt Jiří - Šubrtová Marie
KP - Praha
B
(5)
zobrazit
B
(5)
zavřít
1.
Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina
TJ Sokol Kampa Praha
2.
Menšík Tomáš - Machovcová Anna
Elvis Jihlava
3.
Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie
TASK Silueta Praha
4.
Pikálek Martin - Lukešová Tereza
TASK Silueta Praha
5.
Moravec Jan - Rendlová Aneta
RnR Alpha
A
(5)
zobrazit
A
(5)
zavřít
Jirava Jakub - Jezberová Petra
TASK Silueta Praha
1.
Prediger Tomáš - Dvořáková Marie
TASK Silueta Praha
2.
Jakubec Jiří - Zunová Nikola
TASK Silueta Praha
3.
Michalička Josef - Dostálová Radka
KOLB Dance VSK FTVS Praha
4.
Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie
Elvis Jihlava
Dívčí formace děti
(3)
zobrazit
Dívčí formace děti
(3)
zavřít
1.
Queen
TŠ Twist Říčany
2.
Minnies
TŠ Twist Říčany
3.
Iris
TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior
(4)
zobrazit
Dívčí formace junior
(4)
zavřít
C - Girls
SKT Mega Dance Zielona Gora
Diamonds
TASK Silueta Praha
1.
Mystique
TASK Silueta Praha
2.
Dolce Vita
Masters SE
Malé formace junior
(11)
zobrazit
Malé formace junior
(11)
zavřít
1.
Rakéták
Masters SE
2.
Fresh
TASK Silueta Praha
3.
Rocky Láz
Masters SE
4.
Hotch-Potch Family
KOLB Dance VSK FTVS Praha
5.
Wings
TASK Silueta Praha
6.
Twisties
TŠ Twist Říčany
7.
KOLB Dance girls
KOLB Dance VSK FTVS Praha
8.
RRC Hydrorock Bratislava
RRC Hydrorock
9.
Flames
TASK Silueta Praha
10.
Sigma
RnR Alpha
11.
Ladybugs
TASK Silueta Praha
Malé formace senior
(6)
zobrazit
Malé formace senior
(6)
zavřít
1.
Cheers
TASK Silueta Praha
2.
Try It
TASK Silueta Praha
3.
TORZO
TŠ Twist Říčany
4.
Hotch-Potch Just Now
KOLB Dance VSK FTVS Praha
5.
Hydrorock Ladies
RRC Hydrorock
6.
The ReBels
ReBels Team Trutnov
Předchozí ročníky
26. 11. 2016
09. 11. 2013
03. 11. 2012
26. 11. 2011
25. 09. 2010
Něco málo ze soutěží
zobrazit všechny galerie