Úvod
Kalendář
Výsledky
Články
Rokenrol
Partneři
Oddíly
Kontakty
Zpět na kalendář
Dražice Cup
01. 04. 2017 Benátky nad Jizerou
Soutěže typu A
Propozice
,
Harmonogram
,
Prostorové zkoušky
Kategorie
Pohárová
Děti
C
Malé formace děti
Malé formace junior
Nominační
Žáci
Junioři
B
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Soutěžící
Děti
(16)
zobrazit
Děti
(16)
zavřít
1.
Baranowski Mateusz - Glab Nikola
SKT Mega Dance Zielona Gora
2.
Świderski Sergiusz - Pawlak Julia
SKT Mega Dance Zielona Gora
3.
Leščinkij Matvej - Zelenková Karolina
Sokol Pražský
4.
Klubal Matyáš - Titzová Amálie
TŠ Twist Říčany
5.
Borl Filip - Hájková Valentina
TŠ Twist Říčany
6.
Jasman-Jocz Igor - Pawlak Wiktoria
SKT Mega Dance Zielona Gora
7.
Barkowiak Wojtek - Kobylańska Justyna
SKT Mega Dance Zielona Gora
8.
Łotocki Hubert - Mazur Kinga
SKT Mega Dance Zielona Gora
9.
Batók Lukáš - Zálohová Justýna
TŠ Twist Říčany
10.
Grinč Viliam - Grinčová Viktória
RRC Hydrorock
11.
Firszt Tomáš - Rojková Aneta
TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
12.
Jech Šimon - Lukavská Kateřina
TASK Silueta Praha
13.
Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora
Club RNR Marko
14.
Dub Lukáš - Bartoňová Michaela
RnR Alpha
15.
Ivanič Michal - Čermáková Adelka
RRC Hydrorock
16.
Holoubek Antonín - Strnadová Adéla
TŠ Twist Říčany
Žáci
(23)
zobrazit
Žáci
(23)
zavřít
1.
Bršel Sebastián - Sujová Janka
ŠK Crazyrock Detva
2.
Menšík Daniel - Šedová Nela
Elvis Jihlava
3.
Siusta Tytus - Gieburowska Pola
SKT Mega Dance Zielona Gora
4.
Borský Jakub - Borská Veronika
RockDance Pardubice
5.
Schlögl Jan - Karbanová Zuzana
TASK Silueta Praha
6.
Šimek Vojtěch - Bláhová Anna
TŠ Twist Říčany
7.
Zadák Richard - Horská Valérie
Sokol Pražský
8.
Kolb Maxim - Švihlíková Sára
KOLB Dance VSK FTVS Praha
9.
Frotte Titouan - Geoffray Jennyline
Move Dance
10.
Stachura Patrik - Stachurová Veronika
RRC Hydrorock
11.
Šandera Filip - Kloudová Gabriela
Elvis Jihlava
12.
Teslík Filip - Škultétyová Lujza
RRC Hydrorock
13.
Maňo Jaroslav - Krchová Nela
RRC Domino TJ Sokol Jinonice
14.
Häusler Kryštof - Sochrová Natálie
Sokol Pražský
15.
Křivonoska Marek - Bringlerová Nela
Club RNR Marko
16.
Zuskin Silver - Geczová Nela
RRC Hydrorock
17.
Firszt Daniel - Nováková Kateřina
TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
18.
Kiselica Milan - Kiselicová Jana
RRC Domino TJ Sokol Jinonice
19.
Pán Jáchym - Baštová Vendula
KOLB Dance VSK FTVS Praha
20.
Kadlec Ondřej - Procházková Lucie
Elvis Jihlava
21.
Francisty Patrik - Rapčanová Nina
ŠK Crazyrock Detva
22.
Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina
TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
23.
Hlubuček Jakub - Choutková Nela
TŠ Twist Říčany
Junioři
(10)
zobrazit
Junioři
(10)
zavřít
1.
Sláma Lukáš - Kuksová Lada
Sokol Pražský
2.
Lukeš Matěj - Šemberová Veronika
TASK Silueta Praha
3.
Bašta Václav - Volfová Eliška
KOLB Dance VSK FTVS Praha
4.
Lédl Martin - Vrabcová Kateřina
KOLB Dance VSK FTVS Praha
5.
Menšík Tomáš - Kantorová Adéla
Elvis Jihlava
6.
Ráža Daniel - Grigoryan Elen
Sokol Pražský
7.
Valenta Dušan - Žahourková Kateřina
Elvis Jihlava
8.
Špejtek Marek - Musilová Eliška
Elvis Jihlava
9.
Karas Šimon - Rubinová Magdalena
Sokol Pražský
10.
Hátle Martin - Poláková Veronika
TASK Silueta Praha
C
(7)
zobrazit
C
(7)
zavřít
1.
Růžička Martin - Marková Johanka
KOLB Dance VSK FTVS Praha
2.
Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia
RRC Hydrorock
3.
Brummer Marcel - Jílková Karolína
TŠ Twist Říčany
4.
Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola
Drak and Roll Trutnov
5.
Baťha Filip - Vanišová Petra
TŠ Twist Říčany
6.
Lehký Marek - Hovorková Adéla
KOLB Dance VSK FTVS Praha
7.
Harasym Petr - Ondroušková Michaela
TŠ Twist Říčany
B
(6)
zobrazit
B
(6)
zavřít
1.
Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina
TJ Sokol Kampa Praha
2.
Lalík Miroslav - Ivaničová Lucia
RRC Hydrorock
3.
Růžička David - Pastrňáková Karolína
KOLB Dance VSK FTVS Praha
4.
Švihlík Jakub - Janotová Natálie
KOLB Dance VSK FTVS Praha
5.
Pikálek Martin - Lukešová Tereza
TASK Silueta Praha
6.
Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie
TASK Silueta Praha
A
(5)
zobrazit
A
(5)
zavřít
1.
Divoký Marek - Divoká Lenka
Sokol Pražský
2.
Kočiš Filip - Hrušková Andrea
RRC Hydrorock
3.
Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie
Elvis Jihlava
4.
Endris Filip - Beránková Veronika
RnR Alpha
5.
Kejklíček David - Jirounková Kristýna
RnR Alpha
Dívčí formace junior
(6)
zobrazit
Dívčí formace junior
(6)
zavřít
1.
Madonna
TŠ Twist Říčany
2.
Queen
TŠ Twist Říčany
3.
Fresh
TASK Silueta Praha
4.
Mystique
TASK Silueta Praha
5.
Diamonds
TASK Silueta Praha
6.
Kominiarki
SKT Mega Dance Zielona Gora
Dívčí formace senior
(4)
zobrazit
Dívčí formace senior
(4)
zavřít
1.
KOLB Dance
KOLB Dance VSK FTVS Praha
2.
Angels
TASK Silueta Praha
3.
Czech Ladies
TŠ Twist Říčany
4.
Falcon girls
Sokol Pražský
Malé formace děti
(7)
zobrazit
Malé formace děti
(7)
zavřít
1.
Skittles
Elvis Jihlava
2.
Twins
KOLB Dance VSK FTVS Praha
3.
Ptáčata
Club RNR Marko
4.
Daisy.
TASK Silueta Praha
5.
Starlet
Elvis Jihlava
6.
Rock Queens
RnR Club Václava Batisty
7.
RockTeens
RockTeens - Hradec Králové
Malé formace junior
(4)
zobrazit
Malé formace junior
(4)
zavřít
1.
Turn it up!
KOLB Dance VSK FTVS Praha
2.
Surprise
Elvis Jihlava
3.
Wild
RRC Domino TJ Sokol Jinonice
4.
RockTeens miniJUNIOR
RockTeens - Hradec Králové
Něco málo ze soutěží
zobrazit všechny galerie