Kategorie
Pohárová
Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Nominační
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace
Titulární
Boogie woogie
Soutěžící
Děti (11) zobrazit
Děti (11)
zavřít
-
1. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
-
2. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
-
3. Leščinkij Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
-
4. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
-
5. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
-
6. Batók Lukáš - Zálohová Justýna TŠ Twist Říčany
-
7. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
-
8. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
-
9. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
-
10. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
-
11. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
Žáci (19) zobrazit
Žáci (19)
zavřít
-
1. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
-
2. Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
-
3. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
4. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
5. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
-
6. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
-
7. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
-
8. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
9. Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
-
10. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
-
11. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
-
12. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
13. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
14. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
-
15. Hrdlička David - Koprivová Radka RRC Hydrorock
-
16. Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
-
17. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
18. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
-
19. Lošonský Dominik - Farkas Jázmin RRC Športujsnami
Junioři (7) zobrazit
Junioři (7)
zavřít
-
1. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
-
2. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
-
3. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
-
5. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
-
6. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
-
7. Vodička Marek - Budská Viktorie TŠ Twist Říčany
C (8) zobrazit
C (8)
zavřít
-
1. Růžička Martin - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
-
3. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
-
4. Harasym Petr - Ondroušková Michaela TŠ Twist Říčany
-
5. Skalický Václav - Petrášková Zuzana TŠ Twist Říčany
-
6. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
-
7. Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
-
8. Lehký Marek - Hovorková Adéla KOLB Dance VSK FTVS Praha
Boogie woogie zobrazit
Boogie woogie
zavřít
-
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace děti (7) zobrazit
Dívčí formace děti (7)
zavřít
-
1. Minnies TŠ Twist Říčany
-
2. Sparkles TASK Silueta Praha
-
3. Goldies TŠ Twist Říčany
-
4. Ptáčata Club RNR Marko
-
5. Jungles TŠ Twist Říčany
-
6. Stars TŠ Twist Říčany
-
7. RockTeens KADET RockTeens - Hradec Králové
Dívčí formace junior (6) zobrazit
Dívčí formace junior (6)
zavřít
-
1. Madonna TŠ Twist Říčany
-
2. Queen TŠ Twist Říčany
-
3. Fresh TASK Silueta Praha
-
4. Mystique TASK Silueta Praha
-
5. Diamonds TASK Silueta Praha
-
6. Falcon luckies Sokol Pražský
Dívčí formace senior (4) zobrazit
Dívčí formace senior (4)
zavřít
-
1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Falcon girls Sokol Pražský
-
3. Angels TASK Silueta Praha
-
4. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (6) zobrazit
Malé formace děti (6)
zavřít
-
1. Skittles Elvis Jihlava
-
2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Daisy. TASK Silueta Praha
-
4. Starlet Elvis Jihlava
-
5. Tyros RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
6. Babies TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (7) zobrazit
Malé formace junior (7)
zavřít
-
1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Surprise Elvis Jihlava
-
3. Twisties TŠ Twist Říčany
-
4. Flames TASK Silueta Praha
-
5. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
6. Iris TŠ Twist Říčany
-
7. RockTeens miniJUNIOR RockTeens - Hradec Králové
Malé formace senior (6) zobrazit
Malé formace senior (6)
zavřít
-
1. OLD Stars Team Sokol Pražský
-
2. Dry My Soul / Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
-
3. Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
-
4. The ReBels ReBels Team Trutnov
-
5. Goldies Drak and Roll Trutnov
-
6. Cheers TASK Silueta Praha
Junior formace (2) zobrazit
Junior formace (2)
zavřít
-
1. Czech Machine Elvis Jihlava
-
2. Inspiration RRC Domino TJ Sokol Jinonice