17. ročník
Kategorie
Pohárová
Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Nominační
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace
Soutěžící
Děti (16) zobrazit
Děti (16)
zavřít
-
1. Bąk Mikołaj - Bogaty Magdalena KS Podwawelski
-
2. Leščinkij Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
-
3. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
-
4. Hruška Matyáš - Šibravová Viktorie RnR Alpha
-
5. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
-
6. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
-
7. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
-
8. Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
-
9. Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
-
10. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
-
11. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
-
12. Batók Lukáš - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
-
13. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
-
14. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
-
15. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
-
16. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
Žáci (15) zobrazit
Žáci (15)
zavřít
-
1. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
-
3. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
4. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
-
5. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
6. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
7. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
-
8. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
-
9. Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
-
10. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
11. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
-
12. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
-
13. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
14. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
-
15. Berger Gino - Liebmann Nelle RRC Welwel
Junioři (5) zobrazit
Junioři (5)
zavřít
-
1. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
-
3. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
-
4. Vodička Marek - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
-
5. Dvořák Daniel - Březnová Barbora KOLB Dance VSK FTVS Praha
C (4) zobrazit
C (4)
zavřít
-
1. Růžička Martin - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
-
3. Průša Tomáš - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. Lehký Marek - Hovorková Adéla KOLB Dance VSK FTVS Praha
Dívčí formace děti (3) zobrazit
Dívčí formace děti (3)
zavřít
-
1. Minnies TŠ Twist Říčany
-
2. Stars TŠ Twist Říčany
-
3. Goldies TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (6) zobrazit
Dívčí formace junior (6)
zavřít
-
1. Madonna TŠ Twist Říčany
-
2. Queen TŠ Twist Říčany
-
3. Fresh TASK Silueta Praha
-
4. Mystique TASK Silueta Praha
-
5. Diamonds TASK Silueta Praha
-
6. Falcon luckies Sokol Pražský
Dívčí formace senior (2) zobrazit
Dívčí formace senior (2)
zavřít
-
1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (9) zobrazit
Malé formace děti (9)
zavřít
-
1. Skittles Elvis Jihlava
-
2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Daisy. TASK Silueta Praha
-
4. Starlet Elvis Jihlava
-
5. GHOSTBUSTERS / RRC Hydrorock RRC Hydrorock
-
6. Smiley´s RRC Welwel
-
7. Jungles TŠ Twist Říčany
-
8. Babies TŠ Twist Říčany
-
9. Mláďata Club RNR Marko
Malé formace junior (6) zobrazit
Malé formace junior (6)
zavřít
-
1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Flames TASK Silueta Praha
-
3. Just Dance TASK Silueta Praha
-
4. Twisties TŠ Twist Říčany
-
5. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
6. Iris TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (3) zobrazit
Malé formace senior (3)
zavřít
-
1. OLD Stars Team Sokol Pražský
-
2. Light it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Why Not TASK Silueta Praha
Junior formace (2) zobrazit
Junior formace (2)
zavřít
-
1. Twister TŠ Twist Říčany
-
2. Inspiration RRC Domino TJ Sokol Jinonice