Úvod
Kalendář
Výsledky
Články
Rokenrol
Partneři
Oddíly
Kontakty
Zpět na kalendář
Vlaštovka
09. 12. 2017 Praha - Sokol Jinonice
Vlaštovka
Propozice
,
Harmonogram
,
Prostorové zkoušky
Kategorie
Pohárová
Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Dívčí formace - smíšený věk
Soutěžící
Děti
(11)
zobrazit
Děti
(11)
zavřít
1.
Holoubek Antonín - Strnadová Adéla
TŠ Twist Říčany
2.
Gál Adam - Belkovics Bernadett
RRC Športujsnami
3.
Firszt Tomáš - Rojková Aneta
TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
4.
Batók Lukáš - Kvapilová Rozálie
TŠ Twist Říčany
5.
Pócs Kristián - Pócsová Nikola
RRC Športujsnami
6.
Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria
RRC Športujsnami
7.
Jech Šimon - Lukavská Kateřina
TASK Silueta Praha
8.
Németh Krištof - Németh Marianna
RRC Športujsnami
9.
Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora
Club RNR Marko
10.
Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela
RRC Športujsnami
11.
Vavřena Tomáš - Šulcová Hana
SK Náchod
Žáci
(8)
zobrazit
Žáci
(8)
zavřít
1.
Zuskin Silver - Geczová Nela
RRC Hydrorock
2.
Křivonoska Marek - Bringlerová Nela
Club RNR Marko
3.
Firszt Daniel - Nováková Kateřina
TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
4.
Kadlec Ondřej - Procházková Lucie
Elvis Jihlava
5.
Zuskin Adam - Bognerová Rebeca
RRC Hydrorock
6.
Lošonský Dominik - Ivanics Leila
RRC Športujsnami
7.
Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina
TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
8.
Lainer Štěpán - Herinková Pavlína
RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Junioři
(1)
zobrazit
Junioři
(1)
zavřít
1.
Vodička Marek - Zaalová Dorothea
TŠ Twist Říčany
C
(1)
zobrazit
C
(1)
zavřít
1.
Menšík Daniel - Šedová Nela
Elvis Jihlava
Dívčí formace děti
(4)
zobrazit
Dívčí formace děti
(4)
zavřít
1.
Minnies
TŠ Twist Říčany
2.
Sparkles
TASK Silueta Praha
3.
Stars
TŠ Twist Říčany
4.
Goldies
TŠ Twist Říčany
Dívčí formace - smíšený věk
(6)
zobrazit
Dívčí formace - smíšený věk
(6)
zavřít
1.
Diamonds
TASK Silueta Praha
2.
Iris
TŠ Twist Říčany
3.
Minions in action
RRC Športujsnami
4.
Jungles
TŠ Twist Říčany
5.
Gentles
SK Náchod
6.
Koťata
TŠ Twist Říčany
Něco málo ze soutěží
zobrazit všechny galerie