Dražice CUP
07. 04. 2018 Benátky nad Jizerou
Soutěže typu A
Kategorie DUO Girls - Pohárová
Kategorie
Pohárová
Děti
C
Malé formace děti
Malé formace junior
Nominační
Žáci
Junioři
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Soutěžící
Děti (9) zobrazit
Děti (9)
zavřít
-
1. Leščinkij Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
-
2. Sadowskii Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
-
3. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
-
4. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
-
5. Jurík Lukáš - Baumanová Barbora ŠK Crazyrock Detva
-
6. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
-
7. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
-
8. Valachy Matej - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
-
9. Vavřena Tomáš - Šulcová Hana SK Náchod
Žáci (23) zobrazit
Žáci (23)
zavřít
-
1. Ludkiewicz Kamil - Kobylanska Marika SKT Mega Dance Zielona Gora
-
2. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
-
3. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
-
4. Skrszyczewski Igor - Gmerek Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
-
5. Baranowski Mateusz - Glab Nikola SKT Mega Dance Zielona Gora
-
6. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
7. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
-
8. Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
-
9. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
10. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
-
11. Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
-
12. Jasman-Jocz Igor - Pawlak Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
-
13. Bartkiewicz Maciej - Łazuta Marieta SKT Mega Dance Zielona Gora
-
14. Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
-
15. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
-
16. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
-
17. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
18. Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
-
19. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
-
20. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
-
21. Soukup Ondřej - Jechová Tereza RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
22. Lainer Štěpán - Herinková Pavlína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
23. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
Junioři (9) zobrazit
Junioři (9)
zavřít
-
1. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
-
3. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
-
4. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
-
5. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
-
6. Špejtek Marek - Machovcová Anna Elvis Jihlava
-
7. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
8. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
-
9. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
C (4) zobrazit
C (4)
zavřít
-
1. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Růžička Martin - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Průša Tomáš - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
A (6) zobrazit
A (6)
zavřít
-
1. Yudin Ivan - Sbitneva Olga Spartak Moskva
-
2. Divoký Marek - Divoká Lenka Sokol Pražský
-
3. Slabý Petr - Parkanová Tea TJ Sokol Kampa Praha
-
4. Jakubec Jiří - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
-
5. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
-
6. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
Dívčí formace junior (4) zobrazit
Dívčí formace junior (4)
zavřít
-
1. Fresh TASK Silueta Praha
-
2. Madonna TŠ Twist Říčany
-
3. Minnies TŠ Twist Říčany
-
4. Falcon luckies Sokol Pražský
Dívčí formace senior (2) zobrazit
Dívčí formace senior (2)
zavřít
-
1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (10) zobrazit
Malé formace děti (10)
zavřít
-
1. Starlet Elvis Jihlava
-
2. Sparkles TASK Silueta Praha
-
3. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. GHOSTBUSTERS / RRC Hydrorock RRC Hydrorock
-
5. Minions in action RRC Športujsnami
-
6. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
7. Tyros RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
8. Step by step! RockTeens - Hradec Králové
-
9. Babies TŠ Twist Říčany
-
10. Mláďata Club RNR Marko
Malé formace junior (9) zobrazit
Malé formace junior (9)
zavřít
-
1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Skittles Elvis Jihlava
-
3. ReBelky ReBels Team Trutnov
-
4. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
5. Cookies Club RNR Marko
-
6. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
7. Crazy´s K-rock dance, z.s.
-
8. Tigers RockTeens - Hradec Králové
-
9. Gentles SK Náchod