ME, SP a Letenský Pohár
06. 10. 2018 Praha - Královka
Soutěže typu A
Mistrovství Evropy - Dívčí formace junior
Světový pohár - Kategorie Junioři
Kategorie
Nominační
Žáci
Junioři
A
Titulární
Dívčí formace junior
Soutěžící
Žáci (17) zobrazit
Žáci (17)
zavřít
-
1. Shabrov Nikita - Lykova Maria Lider, Saint Petersburg
-
2. Barthos Bence - Ambruzs Kinga Masters SE
-
3. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
-
4. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
-
5. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
-
6. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
7. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
8. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
-
9. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
10. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
-
11. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
-
12. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
-
13. Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
-
14. Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
-
15. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
-
16. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
-
17. Zuskin Silver - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
Junioři (8) zobrazit
Junioři (8)
zavřít
-
Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
-
Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
-
Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
-
Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
-
Špejtek Marek - Machovcová Anna Elvis Jihlava
-
12. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
19. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
-
20. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
A (7) zobrazit
A (7)
zavřít
-
1. Ershov Mikhail - Zinchenko Maria Spartak Moskva
-
2. Naumochev Pavel - Grigorieva Yaroslava Spartak Moskva
-
3. Michalička Karel - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
-
5. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
-
6. Lembacher Tomáš - Metlická Martina TJ Sokol Kampa Praha
-
7. Yudin Ivan - Sbitneva Olga Spartak Moskva
Dívčí formace junior (4) zobrazit
Dívčí formace junior (4)
zavřít
-
Madonna TŠ Twist Říčany
-
Minnies TŠ Twist Říčany
-
Fresh TASK Silueta Praha
-
Falcon luckies Sokol Pražský