Kategorie
Nominační
Děti
Žáci
Junioři
B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace
Pohárová
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Soutěžící
Děti (12) zobrazit
Děti (12)
zavřít
-
1. Łotocki Hubert - Mazur Kinga SKT Mega Dance Zielona Gora
-
2. Leščinkij Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
-
3. Sadowskii Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
-
4. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
-
5. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
-
6. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
-
7. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
-
8. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
-
9. Marek Tomáš - Suzan Barbora Club RNR Marko
-
10. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
-
11. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
-
12. Fišer Antonín - Marková Elizabeth Club RNR Marko
Žáci (14) zobrazit
Žáci (14)
zavřít
-
1. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
-
2. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
3. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
-
4. Zuskin Silver - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
-
5. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
-
6. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
7. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
-
8. Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
-
9. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
-
10. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
-
11. Fišer Vojtěch - Macková Linda Club RNR Marko
-
12. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
-
13. Anderle Matyáš - Jiráková Vanesa TŠ Twist Říčany
-
14. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
Junioři (11) zobrazit
Junioři (11)
zavřít
-
1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
-
2. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
-
3. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
-
4. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
-
5. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
6. Patek Moritz - Koprivová Radka Hot Rock Dancers Pandorf
-
7. Špejtek Marek - Šedová Nela Elvis Jihlava
-
8. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
9. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
-
10. Dvořák Daniel - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
11. Holoubek Daniel - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
B (3) zobrazit
B (3)
zavřít
-
1. Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
-
2. Švihlík Jakub - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
Dívčí formace děti (4) zobrazit
Dívčí formace děti (4)
zavřít
-
1. Jungles TŠ Twist Říčany
-
2. .Babies TŠ Twist Říčany
-
3. Colors TŠ Twist Říčany
-
4. Pixie TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit
Dívčí formace junior (4)
zavřít
-
1. Madonna TŠ Twist Říčany
-
2. Mystique TASK Silueta Praha
-
3. Falcon luckies Sokol Pražský
-
4. XENA TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (2) zobrazit
Dívčí formace senior (2)
zavřít
-
1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Shake it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (13) zobrazit
Malé formace děti (13)
zavřít
-
1. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Bad Reputation RRC Hydrorock
-
4. Sparkles TASK Silueta Praha
-
5. SPEED RRC Športujsnami
-
6. Beyond Kids RnR Alpha
-
7. WEL WEL Dobeln Children RRC Welwel
-
8. Mláďata Club RNR Marko
-
9. Smiles K-rock dance, z.s.
-
10. Minions in action RRC Športujsnami
-
11. Starlet Elvis Jihlava
-
12. Falcon kids Sokol Pražský
-
13. Daisy. TASK Silueta Praha
Malé formace junior (11) zobrazit
Malé formace junior (11)
zavřít
-
1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Skittles Elvis Jihlava
-
4. Flip TASK Silueta Praha
-
5. Cookies Club RNR Marko
-
6. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
7. Crazy´s K-rock dance, z.s.
-
8. Goldies TŠ Twist Říčany
-
9. Iris TŠ Twist Říčany
-
10. Step by step! RockTeens - Hradec Králové
-
11. WEL WEL Dobeln Girls RRC Welwel
Malé formace senior (4) zobrazit
Malé formace senior (4)
zavřít
-
1. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
-
2. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
-
3. Sigma RnR Alpha
-
4. Flop TASK Silueta Praha
Junior formace (2) zobrazit
Junior formace (2)
zavřít
-
1. Candyman ČSAR
-
2. Twister TŠ Twist Říčany