Dražice CUP
30. 03. 2019 Benátky nad Jizerou
Soutěže typu A
Kategorie DUO Girls (0-12 let) + DUO Ladies (11 a více let) - přihlášky zasílejte na: kolbdance@gmail.com
Kategorie
Nominační
Žáci
Junioři
B
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Pohárová
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Soutěžící
Žáci (24) zobrazit
Žáci (24)
zavřít
-
1. Baranowski Mateusz - Glab Nikola SKT Mega Dance Zielona Gora
-
2. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Frotte Titouan - Geoffray Jennyline Move Dance
-
4. Bartkiewicz Maciej - Drozd Oleksandra SKT Mega Dance Zielona Gora
-
5. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
-
6. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
7. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
8. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
-
9. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
10. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
-
11. Lille-Palette Raphael - Fernandes Maé Move Dance
-
12. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
-
13. Francisty Patrik - Baumanová Barbora ŠK Crazyrock Detva
-
14. Jurík Lukáš - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
-
15. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
-
16. Holuša David - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
17. Witkowski Oliwier - Zdrzalik Nikola Empire RnR Dance School IRELAND
-
18. Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
-
19. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
-
20. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
-
21. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
-
22. Fišer Vojtěch - Macková Linda Club RNR Marko
-
23. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
-
24. Walther Laurin - Saxer Selina DAMO Winterthur
Junioři (10) zobrazit
Junioři (10)
zavřít
-
1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
-
2. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
-
3. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
-
4. Ludkiewicz Kamil - Kobylanska Marika SKT Mega Dance Zielona Gora
-
5. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
-
6. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
-
7. Morozov Dmytro - Krakowiak Natalia SKT Mega Dance Zielona Gora
-
8. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
-
9. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
10. Florjancic Nino - Tribelhorn Tamara DAMO Winterthur
B (3) zobrazit
B (3)
zavřít
-
1. Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
-
2. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Švihlík Jakub - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
A (5) zobrazit
A (5)
zavřít
-
1. Divoký Marek - Divoká Lenka Sokol Pražský
-
2. Prediger Tomáš - Dostálová Radka ČSAR
-
3. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
-
4. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
-
5. Michalička Karel - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
Dívčí formace junior (4) zobrazit
Dívčí formace junior (4)
zavřít
-
1. Madonna TŠ Twist Říčany
-
2. Mystique TASK Silueta Praha
-
3. Falcon luckies Sokol Pražský
-
4. Diamonds TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (3) zobrazit
Dívčí formace senior (3)
zavřít
-
1. Angels TASK Silueta Praha
-
2. Shake it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. DAMO Sistrers DAMO Winterthur
Malé formace děti (10) zobrazit
Malé formace děti (10)
zavřít
-
1. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Starlet Elvis Jihlava
-
4. Minions in action RRC Športujsnami
-
5. SPEED RRC Športujsnami
-
6. Smiles K-rock dance, z.s.
-
8. Sparkles TASK Silueta Praha
-
9. Delta-Ró RnR Alpha
-
10. Falcon kids Sokol Pražský
-
11. Crazy Girls ŠK Crazyrock Detva
Malé formace junior (8) zobrazit
Malé formace junior (8)
zavřít
-
1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Skittles Elvis Jihlava
-
3. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. Cookies Club RNR Marko
-
5. Baby Bombe Move Dance
-
6. Crazy´s K-rock dance, z.s.
-
7. Step by step! RockTeens - Hradec Králové
-
8. Beyond RnR Alpha
Malé formace senior (4) zobrazit
Malé formace senior (4)
zavřít
-
1. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
-
2. Flop TASK Silueta Praha
-
3. Six on the Beach Move Dance
-
4. Srdcařky RnR Club Václava Batisty