Kategorie
Pohárová
Děti
B
A
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Nominační
Žáci
Junioři
Dívčí formace junior
Soutěžící
Děti (7) zobrazit
Děti (7)
zavřít
-
1. Leščinkij Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
-
2. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
-
3. Marek Tomáš - Suzan Barbora Club RNR Marko
-
4. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
-
5. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
-
6. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
-
7. Vavřena Tomáš - Valášková Kristýna SK Náchod
Žáci (12) zobrazit
Žáci (12)
zavřít
-
1. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
-
2. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
4. Loibner Christoph - Riedl Carmen Rockfever Wien
-
5. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
-
6. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
7. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
8. Soukup Ondřej - Jechová Tereza Sokol Pražský
-
9. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
-
10. Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
-
11. Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
12. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
Junioři (7) zobrazit
Junioři (7)
zavřít
-
1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
-
2. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
-
3. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
-
4. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
5. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
-
6. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
7. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
B zobrazit
B
zavřít
-
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
A (1) zobrazit
A (1)
zavřít
-
1. Divoký Marek - Divoká Lenka Sokol Pražský
Dívčí formace děti (4) zobrazit
Dívčí formace děti (4)
zavřít
-
1. Jungles TŠ Twist Říčany
-
2. Daisy TASK Silueta Praha
-
3. Colors TŠ Twist Říčany
-
4. Pixie TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit
Dívčí formace junior (4)
zavřít
-
1. Madonna TŠ Twist Říčany
-
2. Falcon luckies Sokol Pražský
-
3. Mystique TASK Silueta Praha
-
4. XENA TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (5) zobrazit
Malé formace děti (5)
zavřít
-
1. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Starlet Elvis Jihlava
-
3. Sparkles TASK Silueta Praha
-
4. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
5. Falcon kids Sokol Pražský
Malé formace junior (8) zobrazit
Malé formace junior (8)
zavřít
-
1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
-
2. Skittles Elvis Jihlava
-
3. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
5. Diamonds TASK Silueta Praha
-
6. Brilliant TŠ Twist Říčany
-
7. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
8. Goldies TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (3) zobrazit
Malé formace senior (3)
zavřít
-
1. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
-
2. Flop TASK Silueta Praha
-
3. Srdcařky RnR Club Václava Batisty