Kategorie
Nominační
Děti
Žáci
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace
Pohárová
Junioři
C
A
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Soutěžící
Děti (9) zobrazit
Děti (9)
zavřít
-
1. Leščinkij Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
-
2. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
3. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
-
4. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
-
5. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
-
6. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
-
7. Boškovič Lukáš - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
-
8. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
-
9. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
Žáci (16) zobrazit
Žáci (16)
zavřít
-
1. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
-
3. Jurík Lukáš - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
-
4. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
-
5. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
-
6. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
7. Soukup Ondřej - Jechová Tereza Sokol Pražský
-
8. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
-
9. Cser Botond - Jahn Emma Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
10. Grinč Viliam - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
-
11. Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
12. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
-
13. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
-
14. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
-
15. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
16. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
-
17. Lošonský Dominik - Szabóová Kristína RRC Športujsnami
Junioři (10) zobrazit
Junioři (10)
zavřít
-
1. Dombóvári Bálint - Cselédi Lili Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
2. Gubián Ádám - Karvalics Rebeka Galaxy RRC
-
3. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
-
5. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
6. Asbóth Barnabás - Kontics Otília Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
7. Holoubek Daniel - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
-
8. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
9. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
-
10. Molnár Adrián - Badics Hanna Galaxy RRC
C (3) zobrazit
C (3)
zavřít
-
1. Lakics Zoltán - Lakicsné Haramia Nikolett Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
2. Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
-
3. Musil Jaroslav - Musilová Veronika T.J. Sokol Brno - Královo Pole
A (2) zobrazit
A (2)
zavřít
-
1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
-
2. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
Dívčí formace děti (5) zobrazit
Dívčí formace děti (5)
zavřít
-
1. .Babies TŠ Twist Říčany
-
2. Jungles TŠ Twist Říčany
-
3. Daisy TASK Silueta Praha
-
4. Colors TŠ Twist Říčany
-
5. Pixie TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (5) zobrazit
Dívčí formace junior (5)
zavřít
-
1. Madonna TŠ Twist Říčany
-
2. Mystique TASK Silueta Praha
-
3. Falcon luckies Sokol Pražský
-
4. XENA TŠ Twist Říčany
-
5. Diamonds TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (2) zobrazit
Dívčí formace senior (2)
zavřít
-
1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Shake it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (9) zobrazit
Malé formace děti (9)
zavřít
-
1. Starlet Elvis Jihlava
-
2. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Mláďata Club RNR Marko
-
4. Beyond RnR Alpha
-
5. Sparkles TASK Silueta Praha
-
6. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
7. Falcon kids Sokol Pražský
-
8. Delta-Ró RnR Alpha
-
9. Koťata. Club RNR Marko
Malé formace junior (11) zobrazit
Malé formace junior (11)
zavřít
-
1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
-
2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Skittles Elvis Jihlava
-
4. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
5. Goldies TŠ Twist Říčany
-
6. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
7. ROSSZCSONTOK Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
8. Step by step! RockTeens - Hradec Králové
-
9. HUN - Hatosok Galaxy RRC
-
10. Örömbubik Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
11. Tau-Mý RnR Alpha
Malé formace senior (6) zobrazit
Malé formace senior (6)
zavřít
-
1. Dumás - Team Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
2. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
-
3. Flop TASK Silueta Praha
-
4. Celli Manók Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
5. Sigma RnR Alpha
-
6. Srdcařky RnR Club Václava Batisty
Junior formace (2) zobrazit
Junior formace (2)
zavřít
-
1. Twister TŠ Twist Říčany
-
2. Candyman ČSAR