Úvod
Kalendář
Výsledky
Články
Rokenrol
Partneři
Oddíly
Kontakty
Zpět na kalendář
White Cup
09. 11. 2019 Radvanice
Ostatní domácí a mezinárodní soutěže
Propozice
,
Harmonogram
DUO Girls, DUO Ladies
Kategorie
Nominační
Děti
Žáci
Junioři
B
Pohárová
C
A
Duo Girls
Duo Ladies
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Soutěžící
Děti
(7)
zobrazit
Děti
(7)
zavřít
1.
Leščinkij Matvej - Zelenková Karolina
Sokol Pražský
2.
Rubin Šimon - Horská Andrea
Sokol Pražský
3.
Solnař Adam - Rosická Valentýna
Sokol Pražský
4.
Holoubek Antonín - Strnadová Adéla
TJ Sokol Říčany a Radošovice
5.
Hes Denis - Tajbrová Miriam
KP - Praha
6.
Marek Tomáš - Suzan Barbora
Club RNR Marko
7.
Vavřena Tomáš - Valášková Kristýna
SK Náchod
Žáci
(12)
zobrazit
Žáci
(12)
zavřít
1.
Mróz Tomasz - Czapik Jagoda
KS Podwawelski
2.
Staněk Tomáš - Bringlerová Nela
Club RNR Marko
3.
Křivonoska Marek - Braná Žaneta
Club RNR Marko
4.
Šandera Filip - Kloudová Gabriela
Elvis Jihlava
5.
Borl Filip - Kvapilová Rozálie
TJ Sokol Říčany a Radošovice
6.
Dub Lukáš - Bartoňová Michaela
RnR Alpha
7.
Klubal Matyáš - Titzová Amálie
TJ Sokol Říčany a Radošovice
8.
Valášek Filip - Kubečková Natálie
SK Náchod
9.
Kadlec Ondřej - Procházková Lucie
Elvis Jihlava
10.
Szymczykiewicz Grzegorz - Jarosz Pola
KS Podwawelski
11.
Gaudník Dominik - Petrášková Johana
Club RNR Marko
12.
Soukup Ondřej - Jechová Tereza
Sokol Pražský
Junioři
(5)
zobrazit
Junioři
(5)
zavřít
1.
Schlögl Jan - Karbanová Zuzana
TASK Silueta Praha
2.
Lukeš Matěj - Šemberová Veronika
TASK Silueta Praha
3.
Zadák Richard - Horská Valérie
Sokol Pražský
4.
Lainer Štěpán - Křížová Monika
Sokol Pražský
5.
Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina
TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
C
(1)
zobrazit
C
(1)
zavřít
1.
Urbánek Jiří - Urbánková Marcela
SK Náchod
B
zobrazit
B
zavřít
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
A
zobrazit
A
zavřít
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Duo Girls
(7)
zobrazit
Duo Girls
(7)
zavřít
1.
Vopálenská Nikol - Jahelková Eliška
KOLB Dance VSK FTVS Praha
2.
Perná Eliška - Bolková Anna
RockTeens - Hradec Králové
3.
Homolová Petra - Hartmanová Sofie
Elvis Jihlava
4.
Horáková Veronika - Špačková Michaela
SK Náchod
5.
Dvořáková Adéla - Packová Barbora
Elvis Jihlava
6.
Bzirská Anna - Kaizrová Mariana
RRC Domino TJ Sokol Jinonice
7.
Rojková Aneta - Lysoňková Veronika
TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
Duo Ladies
(9)
zobrazit
Duo Ladies
(9)
zavřít
1.
Štěrbová Lenka - Krošláková Ema
TASK Silueta Praha
2.
Březnová Barbora - Bohatá Zuzana
KOLB Dance VSK FTVS Praha
3.
Risová Barbora - Hlinková Alžběta
RnR Alpha
4.
Týčová Nikola - Burkoňová Amálie
TASK Silueta Praha
5.
Bölönyi Boróka - Cinková Alžběta
TASK Silueta Praha
6.
Hýblerová Petra - Kyselová Michaela
RnR Alpha
7.
Kiselicová Jana - Kohoutová Karolína
RRC Domino TJ Sokol Jinonice
8.
Herinková Pavlína - Hofmanová Adéla
RRC Domino TJ Sokol Jinonice
9.
Lukášová Lucie - Jarolímková Hedvika
SK Náchod
Malé formace děti
(8)
zobrazit
Malé formace děti
(8)
zavřít
1.
Starlet
Elvis Jihlava
2.
Dream it up!
KOLB Dance VSK FTVS Praha
3.
Mláďata
Club RNR Marko
4.
Sparkles
TASK Silueta Praha
5.
Beyond
RnR Alpha
6.
Falcon kids
Sokol Pražský
7.
Bellas
KOLB Dance VSK FTVS Praha
8.
Delta-Ró
RnR Alpha
Malé formace junior
(4)
zobrazit
Malé formace junior
(4)
zavřít
1.
Twins
KOLB Dance VSK FTVS Praha
2.
Skittles
Elvis Jihlava
3.
Turn it up!
KOLB Dance VSK FTVS Praha
4.
Step by step!
RockTeens - Hradec Králové
Malé formace senior
(2)
zobrazit
Malé formace senior
(2)
zavřít
1.
Flop
TASK Silueta Praha
2.
Sigma
RnR Alpha
Něco málo ze soutěží
zobrazit všechny galerie