Vlaštovka
30. 11. 2019 Praha
Vlaštovka
Kategorie DUO GIRLS a DUO LADIES
Kategorie
Pohárová
Děti
Žáci
Junioři
Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Dívčí formace - smíšený věk
Soutěžící
Děti (4) zobrazit
Děti (4)
zavřít
-
1. Marek Tomáš - Suzan Barbora Club RNR Marko
-
2. Boškovič Lukáš - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
-
3. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
-
4. Mráz Jonáš - Nagyová Natália RRC Hydrorock
Žáci (7) zobrazit
Žáci (7)
zavřít
-
1. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
-
2. Grinč Viliam - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
-
3. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
-
4. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
-
5. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
-
6. Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
-
7. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
Junioři (2) zobrazit
Junioři (2)
zavřít
-
1. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
2. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
Duo Girls (13) zobrazit
Duo Girls (13)
zavřít
-
1. Perná Eliška - Bolková Anna RockTeens - Hradec Králové
-
2. Horváth Réka - Szépesiová Viktória RRC Športujsnami
-
3. Kremnická Nikol - Tulejová Stela RRC Hydrorock
-
4. Bondoa Berill - Džerengová Ellyshia RRC Športujsnami
-
5. Vopálenská Nikol - Jahelková Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
6. Černáková Tamara - Galganová Michaela VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
-
7. Vácová Anežka - Zavoralová Babeta TASK Silueta Praha
-
8. Bendová Tereza - Zelenková Adéla RnR Alpha
-
9. Rojková Aneta - Lysoňková Veronika TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
-
10. Horáková Veronika - Špačková Michaela SK Náchod
-
11. Levrincová Johana - Dědičová Lucie TASK Silueta Praha
-
12. Rybová Vivien - Rybová Liane TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
13. Bzirská Anna - Kaizrová Mariana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Duo Ladies (12) zobrazit
Duo Ladies (12)
zavřít
-
1. Březnová Barbora - Bohatá Zuzana KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Risová Barbora - Hlinková Alžběta RnR Alpha
-
3. Halászová Martina - Kačmářová Gabriela TASK Silueta Praha
-
4. Braná Žaneta - Bringlerová Nela Club RNR Marko
-
5. Hýblerová Petra - Kyselová Michaela RnR Alpha
-
6. Stachurová Veronika - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
-
7. Kiselicová Jana - Kohoutová Karolína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
8. Rákosníková Barbora - Myslivečková Natálie TASK Silueta Praha
-
9. Bláhová Anna - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
-
10. Čárska Lea - Hrabovcová Linda VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
-
11. Majerová Monika - Rokosová Lucie TASK Silueta Praha
-
12. Balvínová Elen - Maršounová Jana RockTeens - Hradec Králové
Dívčí formace děti (3) zobrazit
Dívčí formace děti (3)
zavřít
-
1. .Babies TŠ Twist Říčany
-
2. Daisy TASK Silueta Praha
-
3. Colors TŠ Twist Říčany
Dívčí formace - smíšený věk (3) zobrazit
Dívčí formace - smíšený věk (3)
zavřít
-
1. Delta-Ró RnR Alpha
-
2. Pixie TŠ Twist Říčany
-
3. Crazy 6´s TJ Sokol Říčany a Radošovice