Soutěžící
Děti (3) zobrazit
Děti (3)
zavřít
-
1. Leščinkij Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
-
2. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
-
3. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
Žáci (6) zobrazit
Žáci (6)
zavřít
-
1. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
2. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
3. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
-
4. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
-
5. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
-
6. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
Junioři (3) zobrazit
Junioři (3)
zavřít
-
1. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
-
2. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
-
3. Soukup Ondřej - Jechová Tereza Sokol Pražský
C (1) zobrazit
C (1)
zavřít
-
1. Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
Duo Girls (4) zobrazit
Duo Girls (4)
zavřít
-
1. Homolová Petra - Hartmanová Sofie Elvis Jihlava
-
2. Šteflová Viola - Lédlová Eliška Nart Dance School
-
3. Dvořáková Adéla - Packová Barbora Elvis Jihlava
-
4. Vopálenská Nikol - Jahelková Eliška Nart Dance School
Duo Ladies (4) zobrazit
Duo Ladies (4)
zavřít
-
1. Týčová Nikola - Burkoňová Amálie TASK Silueta Praha
-
2. Bohatá Zuzana - Březnová Barbora Nart Dance School
-
3. Lainerová Marie - Suchánková Lucie Sokol Pražský
-
4. Kiselicová Jana - Kohoutová Karolína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Dívčí formace děti (5) zobrazit
Dívčí formace děti (5)
zavřít
-
1. Stronger TŠ Twist Říčany
-
2. Jungles TŠ Twist Říčany
-
3. ARTEMISS Club RNR Marko
-
4. Pixie TŠ Twist Říčany
-
5. Colors TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (2) zobrazit
Dívčí formace junior (2)
zavřít
-
1. Madonna TŠ Twist Říčany
-
2. Mystique TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior zobrazit
Dívčí formace senior
zavřít
-
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Malé formace děti (4) zobrazit
Malé formace děti (4)
zavřít
-
1. Falcon kids Sokol Pražský
-
2. Dream it up Nart Dance School
-
3. Delta-Ró RnR Alpha
-
4. Daisy. TASK Silueta Praha
Malé formace junior (5) zobrazit
Malé formace junior (5)
zavřít
-
1. Turn it up Nart Dance School
-
2. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
-
3. Cookies Club RNR Marko
-
4. Brilliant TŠ Twist Říčany
-
5. Tau-Mý RnR Alpha
Malé formace senior (2) zobrazit
Malé formace senior (2)
zavřít
-
1. Shake it up! Nart Dance School
-
2. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
Junior formace (1) zobrazit
Junior formace (1)
zavřít
-
1. Twister TŠ Twist Říčany