Celostátní přebor kat. C
Kategorie
Pohárová
Děti
Žáci
Junioři
C
B
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Titulární
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace
Soutěžící
Děti (2) zobrazit
Děti (2)
zavřít
-
1. Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
-
2. Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
Žáci (8) zobrazit
Žáci (8)
zavřít
-
1. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
2. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
-
3. Valachy Matej - Nagyová Natália RRC Hydrorock
-
4. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
-
5. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
-
6. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
-
7. Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
-
8. Boškovič Lukáš - Tulejová Stela RRC Hydrorock
Junioři (5) zobrazit
Junioři (5)
zavřít
-
1. Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
-
2. Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
-
3. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
4. Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
5. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
C (1) zobrazit
C (1)
zavřít
-
1. Musil Jaroslav - Musilová Veronika T.J. Sokol Brno - Královo Pole
B (2) zobrazit
B (2)
zavřít
-
1. Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
-
2. Karas Šimon - Bystřická Laura Sokol Pražský
Dívčí formace děti (2) zobrazit
Dívčí formace děti (2)
zavřít
-
1. Jungles TŠ Twist Říčany
-
2. Pixie TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit
Dívčí formace junior (4)
zavřít
-
1. Mystique TASK Silueta Praha
-
2. Double Trouble Elvis Jihlava
-
3. Madonna TŠ Twist Říčany
-
4. Turn it up Nart Dance School
Dívčí formace senior (3) zobrazit
Dívčí formace senior (3)
zavřít
-
1. Falcon girls Sokol Pražský
-
2. Madonna Ladies TŠ Twist Říčany
-
3. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (7) zobrazit
Malé formace děti (7)
zavřít
-
1. Robin Hood RRC Športujsnami
-
2. Stronger TŠ Twist Říčany
-
3. Dream it up Nart Dance School
-
4. Hakuna matata TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
5. Falcon kids Sokol Pražský
-
6. Mickey TŠ Twist Říčany
-
7. Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
Malé formace junior (8) zobrazit
Malé formace junior (8)
zavřít
-
1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
-
2. Starlet Elvis Jihlava
-
3. MJ TŠ Twist Říčany
-
4. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
5. Skittles Elvis Jihlava
-
6. Hydrorock - Dancing Spiders RRC Hydrorock
-
7. Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
8. Brilliant TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (5) zobrazit
Malé formace senior (5)
zavřít
-
1. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
-
2. Angels TASK Silueta Praha
-
3. Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
4. Shake it up! Nart Dance School
-
5. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Junior formace zobrazit
Junior formace
zavřít
-
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící