Soutěžící
Děti (3) zobrazit
Děti (3)
zavřít
-
1. Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
-
2. Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
-
3. Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
Žáci (10) zobrazit
Žáci (10)
zavřít
-
1. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
2. Jurík Lukáš - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
-
3. Valachy Matej - Nagyová Natália RRC Hydrorock
-
4. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
-
5. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
-
6. Leščinkij Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
-
7. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
-
8. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
-
9. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
-
10. Boškovič Lukáš - Tulejová Stela RRC Hydrorock
Junioři (5) zobrazit
Junioři (5)
zavřít
-
1. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
-
2. Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
-
3. Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
-
4. Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
-
5. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
B zobrazit
B
zavřít
-
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
A zobrazit
A
zavřít
-
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Duo Girls (10) zobrazit
Duo Girls (10)
zavřít
-
1. Bondoa Berill - Džerengová Ellyshia RRC Športujsnami
-
2. Jančíková Tereza - Krajčiová Lujza ŠK Crazyrock Detva
-
3. Horváth Réka - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
-
4. Novotná Eliška - Dvorská Bára TŠ Twist Říčany
-
5. Németh Marianna - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
-
6. Melíšková Michaela - Ashcroft Sára RRC Hydrorock
-
7. Burkoňová Valerie - Šmejkalová Kamila TASK Silueta Praha
-
8. Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
-
9. Vacíková Eliška - Káninská Amálie TASK Silueta Praha
-
10. Spěšná Andrea - Vrbová Alžběta RockTeens - Hradec Králové
Duo Ladies (6) zobrazit
Duo Ladies (6)
zavřít
-
1. Týčová Nikola - Burkoňová Amálie TASK Silueta Praha
-
2. Maršálková Anna - Ciporanová Dagmar TŠ Twist Říčany
-
3. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
-
4. Šimonková Barbora - Popperová Magdaléna TASK Silueta Praha
-
5. Lainerová Marie - Suchánková Lucie Sokol Pražský
-
6. Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
Malé formace děti (7) zobrazit
Malé formace děti (7)
zavřít
-
1. Stronger TŠ Twist Říčany
-
2. Robin Hood RRC Športujsnami
-
3. Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
-
4. Dream it up Nart Dance School
-
5. Sparkles TASK Silueta Praha
-
6. Hakuna matata TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
7. Mickey TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (8) zobrazit
Malé formace junior (8)
zavřít
-
1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
-
2. MJ TŠ Twist Říčany
-
3. Hydrorock - Dancing Spiders RRC Hydrorock
-
4. Skittles Elvis Jihlava
-
5. Starlet Elvis Jihlava
-
6. Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
7. Cookies Club RNR Marko
-
8. Delta-Ró RnR Alpha
Malé formace senior (4) zobrazit
Malé formace senior (4)
zavřít
-
1. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
-
2. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
-
3. Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
4. Shake it up! Nart Dance School