Pohár starosty města Říčany
10. 09. 2022 Říčany
Soutěže typu A
Od podzimní sezóny 2022 změna startovného - 300,-Kč - viz propozice.
Kategorie
Nominační
Děti
Žáci
Junioři
B
Dívčí formace děti
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Malé formace junior
Malé formace senior
Junior formace
Pohárová
Duo Girls
Duo Ladies
Malé formace děti
Soutěžící
Děti (8) zobrazit
Děti (8)
zavřít
-
1. Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
-
2. Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
-
3. Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
-
4. Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
-
5. Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
-
6. Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
-
7. Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
-
8. Novotný Michal - Petrášková Ella Club RNR Marko
Žáci (7) zobrazit
Žáci (7)
zavřít
-
1. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
-
2. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
-
3. Boškovič Lukáš - Tulejová Stela RRC Hydrorock
-
4. Urminský Jakub - Vášová Anna TŠ Twist Říčany
-
5. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
-
6. Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
-
7. Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
Junioři (10) zobrazit
Junioři (10)
zavřít
-
1. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
-
3. Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
-
5. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
-
6. Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
-
7. Grinč Viliam - Dudášová Sára RRC Hydrorock
-
8. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
-
9. Fišer Vojtěch - Machová Elisha Club RNR Marko
-
10. Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
B zobrazit
B
zavřít
-
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Duo Girls (10) zobrazit
Duo Girls (10)
zavřít
-
1. Bondoa Berill - Džerengová Ellyshia RRC Športujsnami
-
2. Boberová Lea - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
-
3. Pastírová Natália - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
-
4. Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
-
5. Hlobenová Nikola - Patek Paulina RRC Hydrorock
-
6. Dědičová Lucie - Bílková Sabina TASK Silueta Praha
-
7. Vacíková Eliška - Káninská Amálie TASK Silueta Praha
-
8. Levrincová Johana - Šikýřová Nela TASK Silueta Praha
-
9. Burkoňová Valerie - Šmejkalová Kamila TASK Silueta Praha
-
10. Bíróová Anna - Petrovitsová Viktória RRC Športujsnami
Duo Ladies (10) zobrazit
Duo Ladies (10)
zavřít
-
1. Koprivová Radka - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
-
2. Herenyiová Lucia - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
3. Bozděchová Karolína - Hýblerová Petra RnR Alpha
-
4. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
-
5. Bláhová Anna - Bílková Kateřina TŠ Twist Říčany
-
6. Kvapilová Rozálie - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
7. Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
-
8. Ashcroft Sára - Melíšková Michaela RRC Hydrorock
-
9. Horváth Réka - Németh Marianna RRC Športujsnami
-
10. Grečmalová Adriána - Maschtovská Lara RRC Športujsnami
Dívčí formace děti (5) zobrazit
Dívčí formace děti (5)
zavřít
-
1. Pixie TŠ Twist Říčany
-
2. KLB Kids KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Jungles TŠ Twist Říčany
-
4. JAPONKY Club RNR Marko
-
5. Blue Flames TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (3) zobrazit
Dívčí formace junior (3)
zavřít
-
1. Madonna TŠ Twist Říčany
-
2. Turn it up Nart Dance School
-
3. ARTEMISS Club RNR Marko
Dívčí formace senior (4) zobrazit
Dívčí formace senior (4)
zavřít
-
1. Madonna Ladies TŠ Twist Říčany
-
2. Falcon girls Sokol Pražský
-
3. Mystique TASK Silueta Praha
-
4. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (5) zobrazit
Malé formace děti (5)
zavřít
-
1. Dream it up Nart Dance School
-
2. Daisy. TASK Silueta Praha
-
3. Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
-
4. Sunshine TŠ Twist Říčany
-
5. Bubbles TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (5) zobrazit
Malé formace junior (5)
zavřít
-
1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
-
2. Starlet Elvis Jihlava
-
3. ROBIN HOOD JUNIOR RRC Športujsnami
-
4. Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
5. Brilliant TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (2) zobrazit
Malé formace senior (2)
zavřít
-
1. Skittles Elvis Jihlava
-
2. Shake it up! Nart Dance School
Junior formace (1) zobrazit
Junior formace (1)
zavřít
-
1. Twister TŠ Twist Říčany