White CUP
05. 11. 2022 Radvanice
Ostatní domácí a mezinárodní soutěže
Záznam finálových sestav:
Kategorie
Nominační
Děti
Žáci
Junioři
Malé formace junior
Malé formace senior
Pohárová
Duo Girls
Duo Ladies
Malé formace děti
Soutěžící
Děti (6) zobrazit
Děti (6)
zavřít
-
1. Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
-
2. Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
-
3. Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
-
4. Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
-
5. Novotný Michal - Petrášková Ella Club RNR Marko
-
6. Výsmek Eduard - Krutská Mia Club RNR Marko
Žáci (6) zobrazit
Žáci (6)
zavřít
-
1. Sadowskii Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
-
2. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
-
3. Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
-
4. Valachy Matej - Pavláková Alžbeta RRC Hydrorock
-
5. Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
-
6. Hadaš Jaroslav - Šrámková Eliška Sokol Pražský
Junioři (4) zobrazit
Junioři (4)
zavřít
-
1. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
-
2. Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
-
3. Grinč Viliam - Dudášová Sára RRC Hydrorock
-
4. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
Duo Girls (3) zobrazit
Duo Girls (3)
zavřít
-
1. Burkoňová Valerie - Šmejkalová Kamila TASK Silueta Praha
-
2. Levrincová Johana - Šikýřová Nela TASK Silueta Praha
-
3. Vacíková Eliška - Káninská Amálie TASK Silueta Praha
Duo Ladies (11) zobrazit
Duo Ladies (11)
zavřít
-
1. Karbanová Zuzana - Cinková Alžběta TASK Silueta Praha
-
2. Šimonková Barbora - Popperová Magdaléna TASK Silueta Praha
-
3. Herenyiová Lucia - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
4. Týčová Nikola - Burkoňová Amálie TASK Silueta Praha
-
5. Koprivová Radka - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
-
6. Kvapilová Rozálie - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
7. Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
-
8. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
-
9. Bzirská Anna - Poláková Zuzana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
10. Poláková Markéta - Poláková Kristýna RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
11. Ashcroft Sára - Melíšková Michaela RRC Hydrorock
Malé formace děti (6) zobrazit
Malé formace děti (6)
zavřít
-
1. Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
-
2. Flying Girl SKT Mega Dance Zielona Gora
-
3. Royal team TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
4. Boogie Woogie SKT Mega Dance Zielona Gora
-
5. Dream it up Nart Dance School
-
6. Surprise Elvis Jihlava
Malé formace junior (6) zobrazit
Malé formace junior (6)
zavřít
-
1. Freddy Mercury SKT Mega Dance Zielona Gora
-
2. Starlet Elvis Jihlava
-
3. Falcon stars Sokol Pražský
-
4. Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
5. Sparkles TASK Silueta Praha
-
6. Need For Speed SKT Mega Dance Zielona Gora
Malé formace senior (2) zobrazit
Malé formace senior (2)
zavřít
-
1. Skittles Elvis Jihlava
-
2. Bella Vita K-rock dance, z.s.