Vlaštovka + Vrabčák
25. 03. 2023 Náchod
Vlaštovka
Záznam finálových sestav:
Kategorie
Pohárová
Děti
Žáci
Junioři
C
Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Dívčí formace - smíšený věk
Soutěžící
Děti (11) zobrazit
Děti (11)
zavřít
-
1. Pavlák Pavol - Dudášová Stela RRC Hydrorock
-
2. Stříhavka Matěj Jan - Krutská Mia Club RNR Marko
-
3. Sýkora Dominik - Valentová Lucie Sokol Pražský
-
4. Novotný Michal - Petrášková Ella Club RNR Marko
-
5. Stříhavka Filip Jan - Gaudníková Ema Club RNR Marko
-
6. Gažda Jakub - Kótka Kateřina TŠ Twist Říčany
-
7. Pánek Daniel - Kovačková Petra TŠ Twist Říčany
-
8. Jaroš Albert - Šeflová Josefína TASK Silueta Praha
-
9. Pleskot Jiří - Hofmanová Veronika TASK Silueta Praha
-
10. Paar Vojtěch - Bělovská Lucie TŠ Twist Říčany
-
11. Kunc Adam - Maredová Lucie TASK Silueta Praha
Žáci (8) zobrazit
Žáci (8)
zavřít
-
1. Hes Denis - Tajbrová Miriam Club RNR Marko
-
2. Leščinkij Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
-
3. Urminský Jakub - Vášová Anna TŠ Twist Říčany
-
4. Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
-
5. Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
-
6. Hadaš Jaroslav - Šrámková Eliška Sokol Pražský
-
7. Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
-
8. Pleskot Jan - Konvalinová Ella TASK Silueta Praha
Junioři (4) zobrazit
Junioři (4)
zavřít
-
1. Grinč Viliam - Dudášová Sára RRC Hydrorock
-
2. Valachy Matej - Pavláková Alžbeta RRC Hydrorock
-
3. Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
-
4. Adamíra Dominik - Brejchová Jana SK Náchod
C zobrazit
C
zavřít
-
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Duo Girls (5) zobrazit
Duo Girls (5)
zavřít
-
1. Hlobenová Nikola - Patek Paulina RRC Hydrorock
-
2. Dědičová Lucie - Bílková Sabina TASK Silueta Praha
-
3. Novotná Nela - Jarošová Alžběta TASK Silueta Praha
-
4. Králová Hana - Semenyuk Dariya RRC Hydrorock
-
5. Langová Lilien - Pražáková Nicol RockTeens - Hradec Králové
Duo Ladies (14) zobrazit
Duo Ladies (14)
zavřít
-
1. Karbanová Zuzana - Cinková Alžběta TASK Silueta Praha
-
2. Týčová Nikola - Burkoňová Amálie TASK Silueta Praha
-
3. Herenyiová Lucia - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
4. Koprivová Radka - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
-
5. Ashcroft Sára - Melíšková Michaela RRC Hydrorock
-
6. Kotlárová Dáša - Horváthová Nina RRC Hydrorock
-
7. Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
-
8. Novotná Eliška - Dvorská Bára TŠ Twist Říčany
-
9. Šikýřová Nela - Levrincová Johana TASK Silueta Praha
-
10. Kutilková Natalie - Nezbedová Jana KOLB Dance Gym
-
11. Berenreiterová Lucie - Juhová Eliška RnR Alpha
-
12. Jarolímková Hedvika - Lukášová Lucie SK Náchod
-
13. Burkoňová Valerie - Šmejkalová Kamila TASK Silueta Praha
-
14. Rýznarová Adéla - Spěšná Andrea RockTeens - Hradec Králové
Dívčí formace děti (2) zobrazit
Dívčí formace děti (2)
zavřít
-
1. Jungles TŠ Twist Říčany
-
2. Blue Flames TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (5) zobrazit
Malé formace děti (5)
zavřít
-
1. Kung Fu Panda RRC Hydrorock
-
2. Bubbles TŠ Twist Říčany
-
3. Strike TŠ Twist Říčany
-
4. Sunshine TŠ Twist Říčany
-
5. Trixie TŠ Twist Říčany
Dívčí formace - smíšený věk zobrazit
Dívčí formace - smíšený věk
zavřít
-
V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící