White CUP
11. 11. 2023 Radvanice
Ostatní domácí a mezinárodní soutěže
Záznamy finálových sestav:
Kategorie
Nominační
Děti
Žáci
Junioři
C
Pohárová
B
A
Duo Girls
Duo Ladies
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Soutěžící
Děti (21) zobrazit
Děti (21)
zavřít
-
1. Pavlák Pavol - Dudášová Stela RRC Hydrorock
-
2. Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
-
3. Štěpánek Marek - Lubertová Adéla KOLB Dance Gym
-
4. Sýkora Dominik - Valentová Lucie Sokol Pražský
-
5. Kunc Adam - Maredová Lucie TASK Silueta Praha
-
6. Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
-
7. Überall Ferdinand - Tomčíková Markéta RnR Alpha
-
8. Pánek Daniel - Kovačková Petra TŠ Twist Říčany
-
9. Gažda Jakub - Kótka Kateřina TŠ Twist Říčany
-
10. Paar Vojtěch - Bělovská Lucie TŠ Twist Říčany
-
11. Vrána Matouš - Kolafa Stella Sokol Pražský
-
12. Jaroš Albert - Šeflová Josefína TASK Silueta Praha
-
13. Výsmek Eduard - Kozáková Lucie Club RNR Marko
-
14. Pečený Vladimír - Hesová Tea Hes Rock
-
15. Říšský Raphael - Wintrová Lucie KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
16. Stříhavka Matěj Jan - Krutská Mia Club RNR Marko
-
17. Stříhavka Filip Jan - Gaudníková Ema Club RNR Marko
-
18. Dvořák Dominik Matěj - Petrovič Laura Hes Rock
-
19. Andrlík Matěj - Jahelková Eliška TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
20. Kulig Wiktor - Szafran Liliana Empire RnR Dance School IRELAND
-
21. Pečený Matěj - Pastorová Anežka Hes Rock
Žáci (9) zobrazit
Žáci (9)
zavřít
-
1. Hes Denis - Tajbrová Miriam Club RNR Marko
-
2. Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
-
3. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
-
4. Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
-
5. Urminský Jakub - Vášová Anna TŠ Twist Říčany
-
6. Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
-
7. Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
-
8. Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
-
9. Witkowski Nicolas - Baksalary Lena Empire RnR Dance School IRELAND
Junioři (7) zobrazit
Junioři (7)
zavřít
-
1. Valachy Matej - Pavláková Alžbeta RRC Hydrorock
-
2. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
-
3. Muzyk Mikolaj - Muzyk Maja Empire RnR Dance School IRELAND
-
4. Kuczynski Oliver - Chmielewska Maja Empire RnR Dance School IRELAND
-
5. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
-
6. Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
-
7. Kotlár Jakub - Patek Paulina RRC Hydrorock
C (1) zobrazit
C (1)
zavřít
-
1. Lučan Zdeněk - Bystřická Viola Sokol Pražský
B (2) zobrazit
B (2)
zavřít
-
1. Patek Moritz - Koprivová Radoslava RRC Hydrorock
-
2. Musil Jaroslav - Musilová Veronika T.J. Sokol Brno - Královo Pole
A (1) zobrazit
A (1)
zavřít
-
1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
Duo Girls (10) zobrazit
Duo Girls (10)
zavřít
-
1. Pastírová Natália - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
-
2. Dědičová Lucie - Bílková Sabina TASK Silueta Praha
-
3. Uhlíková Veronika - Tvoríková Lujza RRC Hydrorock
-
4. Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
-
5. Zabloudilová Eliška - Zaal Anna Marie TŠ Twist Říčany
-
6. Žaludová Julie - Chobotová Nikola TŠ Twist Říčany
-
7. Hofmanová Veronika - Konvalinová Ella TASK Silueta Praha
-
8. Novotná Nela - Jarošová Alžběta TASK Silueta Praha
-
9. Vítková Vanesa - Vítková Evelína TASK Silueta Praha
-
10. Kulig Alicja - Madurska Zuzanna Empire RnR Dance School IRELAND
Duo Ladies (10) zobrazit
Duo Ladies (10)
zavřít
-
1. Herenyiová Lucia - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
2. Bláhová Anna - Bílková Kateřina TŠ Twist Říčany
-
3. Šikýřová Nela - Levrincová Johana TASK Silueta Praha
-
4. Koprivová Radka - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
-
5. Bublíková Emílie - Überall Alžběta RnR Alpha
-
6. Karbanová Zuzana - Cinková Alžběta TASK Silueta Praha
-
7. Ashcroft Sára - Kotlárová Dáša RRC Hydrorock
-
8. Bozděchová Karolína - Hýblerová Petra RnR Alpha
-
9. Vorlíčková Andrea - Kuncová Zuzana TASK Silueta Praha
-
10. Szlachetka Karina - Gawel Wiktoria Empire RnR Dance School IRELAND
Malé formace děti (9) zobrazit
Malé formace děti (9)
zavřít
-
1. Strike TŠ Twist Říčany
-
2. Dream it up Nart Dance School
-
3. Bubbles TŠ Twist Říčany
-
4. Cheer it up Nart Dance School
-
5. Surprise Elvis Jihlava
-
6. Trixie TŠ Twist Říčany
-
7. Sweeties TASK Silueta Praha
-
8. Fairytale team TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
9. Panenky TJ Sokol Říčany a Radošovice
Malé formace junior (11) zobrazit
Malé formace junior (11)
zavřít
-
1. Starlet Elvis Jihlava
-
2. KLB Venezia KOLB Dance Gym
-
3. Måneskin RRC Športujsnami
-
4. Falcon Stars. Sokol Pražský
-
5. Théta RnR Alpha
-
6. Sparkles TASK Silueta Praha
-
7. Rock Girls RRC Hydrorock
-
8. Royal team TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
9. River Dance Empire RnR Dance School IRELAND
-
10. Majestic team TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
11. Brilliant TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (2) zobrazit
Malé formace senior (2)
zavřít
-
1. Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
2. Skittles Elvis Jihlava