Pohár starosty města Říčany
30. 09. 2023 Říčany
Soutěže typu A
Záznam finálových sestav:
Kategorie
Nominační
Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Pohárová
Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Soutěžící
Děti (18) zobrazit
Děti (18)
zavřít
-
1. Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
-
2. Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
-
3. Štěpánek Marek - Lubertová Adéla KOLB Dance Gym
-
4. Sýkora Dominik - Valentová Lucie Sokol Pražský
-
5. Kunc Adam - Maredová Lucie TASK Silueta Praha
-
6. Stříhavka Matěj Jan - Krutská Mia Club RNR Marko
-
7. Pánek Daniel - Kovačková Petra TŠ Twist Říčany
-
8. Stříhavka Filip Jan - Gaudníková Ema Club RNR Marko
-
9. Paar Vojtěch - Bělovská Lucie TŠ Twist Říčany
-
10. Vrána Matouš - Kolafa Stella Sokol Pražský
-
11. Říšský Raphael - Wintrová Lucie KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
12. Pečený Vladimír - Hesová Tea Hes Rock
-
13. Gažda Jakub - Kótka Kateřina TŠ Twist Říčany
-
14. Überall Ferdinand - Tomčíková Markéta RnR Alpha
-
15. Pleskot Jiří - Hofmanová Veronika TASK Silueta Praha
-
16. Výsmek Eduard - Kozáková Lucie Club RNR Marko
-
17. Kvapil Albert - Vávrová Tina TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
18. Pečený Matěj - Pastorová Anežka Hes Rock
Žáci (11) zobrazit
Žáci (11)
zavřít
-
1. Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
-
2. Hes Denis - Tajbrová Miriam Club RNR Marko
-
3. Leščinkij Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
-
4. Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
-
5. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
-
6. Valouch Václav - Kolbová Leontýna KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
7. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
-
8. Urminský Jakub - Vášová Anna TŠ Twist Říčany
-
9. Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
-
10. Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
-
11. Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
Junioři (5) zobrazit
Junioři (5)
zavřít
-
1. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
-
2. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
-
3. Teslík Filip - Horváthová Nina RRC Hydrorock
-
4. Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
-
5. Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
C (2) zobrazit
C (2)
zavřít
-
1. Lučan Zdeněk - Bystřická Viola Sokol Pražský
-
2. Štros Ondřej - Fišerová Kateřina RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Duo Girls (8) zobrazit
Duo Girls (8)
zavřít
-
1. Pastírová Natália - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
-
2. Dědičová Lucie - Bílková Sabina TASK Silueta Praha
-
3. Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
-
4. Bíróová Anna - Petrovitsová Viktória RRC Športujsnami
-
5. Novotná Nela - Jarošová Alžběta TASK Silueta Praha
-
6. Nagy Jázmin - Szöcs Kristína RRC Športujsnami
-
7. Strnadová Eliška - Veřmirovská Nella TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
8. Kromková Anna - Taksonyiová Sofia RRC Športujsnami
Duo Ladies (16) zobrazit
Duo Ladies (16)
zavřít
-
1. Karbanová Zuzana - Cinková Alžběta TASK Silueta Praha
-
2. Novotná Eliška - Dvorská Bára TŠ Twist Říčany
-
3. Herenyiová Lucia - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
4. Bozděchová Karolína - Hýblerová Petra RnR Alpha
-
5. Bláhová Anna - Bílková Kateřina TŠ Twist Říčany
-
6. Bondoa Berill - Džerengová Ellyshia RRC Športujsnami
-
7. Šimonková Barbora - Popperová Magdaléna TASK Silueta Praha
-
8. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
-
9. Ashcroft Sára - Kotlárová Dáša RRC Hydrorock
-
10. Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
-
11. Bublíková Emílie - Überall Alžběta RnR Alpha
-
12. Boberová Lea - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
-
13. Bukovská Veronika - Valuchová Veronika RnR Alpha
-
14. Šikýřová Nela - Levrincová Johana TASK Silueta Praha
-
15. Rýznarová Adéla - Spěšná Andrea RockTeens - Hradec Králové
-
16. Bzirská Anna - Poláková Zuzana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Dívčí formace děti (5) zobrazit
Dívčí formace děti (5)
zavřít
-
1. KLB Kids KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Pixie TŠ Twist Říčany
-
3. Jungles TŠ Twist Říčany
-
4. Blue Flames TŠ Twist Říčany
-
5. Mini Gang TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit
Dívčí formace junior (4)
zavřít
-
1. Turn it up Nart Dance School
-
2. Madonna TŠ Twist Říčany
-
3. Pixie TŠ Twist Říčany
-
4. ARTEMISS Club RNR Marko
Dívčí formace senior (4) zobrazit
Dívčí formace senior (4)
zavřít
-
1. Mystique TASK Silueta Praha
-
2. Madonna Ladies TŠ Twist Říčany
-
3. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (8) zobrazit
Malé formace děti (8)
zavřít
-
1. Dream it up Nart Dance School
-
2. Money SKT Mega Dance Zielona Gora
-
3. Surprise Elvis Jihlava
-
4. Trixie TŠ Twist Říčany
-
5. AFRODITÉ Club RNR Marko
-
6. Bubbles TŠ Twist Říčany
-
7. Cheer it up Nart Dance School
-
8. Sunshine TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (9) zobrazit
Malé formace junior (9)
zavřít
-
1. Måneskin RRC Športujsnami
-
2. Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
3. Sparkles TASK Silueta Praha
-
4. Théta RnR Alpha
-
5. KLB Venezia KOLB Dance Gym
-
6. Starlet Elvis Jihlava
-
7. Royal team TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
8. Brilliant TŠ Twist Říčany
-
9. Majestic team TJ Sokol Říčany a Radošovice
Malé formace senior (4) zobrazit
Malé formace senior (4)
zavřít
-
1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
-
2. Hydrorock / Witches RRC Hydrorock
-
3. Skittles Elvis Jihlava
-
4. FORCE ONE TŠ Twist Říčany