Vlaštovka + Vrabčák
02. 12. 2023 Praha
Vlaštovka
Záznam finálových sestav:
Kategorie
Pohárová
Děti
Žáci
Junioři
C
Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Dívčí formace - smíšený věk
Soutěžící
Děti (12) zobrazit
Děti (12)
zavřít
-
1. Stříhavka Filip Jan - Gaudníková Ema Club RNR Marko
-
2. Drahotský Ondřej - Zítková Ema KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Vrána Matouš - Kolafa Stella Sokol Pražský
-
4. Pánek Daniel - Kovačková Petra TŠ Twist Říčany
-
5. Gažda Jakub - Kótka Kateřina TŠ Twist Říčany
-
6. Pečený Vladimír - Hesová Tea Hes Rock
-
7. Říšský Raphael - Wintrová Lucie KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
8. Jaroš Albert - Šeflová Josefína TASK Silueta Praha
-
9. Výsmek Eduard - Kozáková Lucie Club RNR Marko
-
10. Paar Vojtěch - Bělovská Lucie TŠ Twist Říčany
-
11. Pečený Matěj - Pastorová Anežka Hes Rock
-
12. Skolek David - Skramlíková Anežka RnR Alpha
Žáci (6) zobrazit
Žáci (6)
zavřít
-
1. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
-
2. Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
-
3. Urminský Jakub - Vášová Anna TŠ Twist Říčany
-
4. Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
-
5. Burgr Adam - Fulková Lucie RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
6. Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
Junioři (2) zobrazit
Junioři (2)
zavřít
-
1. Hes Denis - Tajbrová Miriam Club RNR Marko
-
2. Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
C (2) zobrazit
C (2)
zavřít
-
1. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
-
2. Štros Ondřej - Fišerová Kateřina RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Duo Girls (9) zobrazit
Duo Girls (9)
zavřít
-
1. Dudášová Stela - Uhlíková Vanesa RRC Hydrorock
-
2. Uhlíková Veronika - Tvoríková Lujza RRC Hydrorock
-
3. Zabloudilová Eliška - Zaal Anna Marie TŠ Twist Říčany
-
4. Hofmanová Veronika - Konvalinová Ella TASK Silueta Praha
-
5. Strnadová Eliška - Veřmirovská Nella TJ Sokol Říčany a Radošovice
-
6. Novotná Nela - Jarošová Alžběta TASK Silueta Praha
-
7. Maršíčková Laura - Marunová Kateřina RnR Alpha
-
8. Vítková Vanesa - Vítková Evelína TASK Silueta Praha
-
9. Holcrová Lucie - Bodláková Lucie KOLB Dance Gym
Duo Ladies (11) zobrazit
Duo Ladies (11)
zavřít
-
1. Herenyiová Lucia - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
2. Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
-
3. Šteflová Viola - Vopálenská Nikol Nart Dance School
-
4. Ashcroft Sára - Kotlárová Dáša RRC Hydrorock
-
5. Vorlíčková Andrea - Kuncová Zuzana TASK Silueta Praha
-
6. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
-
7. Kutilková Natalie - Nezbedová Jana KOLB Dance Gym
-
8. Junová Karolína - Jelínková Madlen KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
9. Bzirská Anna - Poláková Zuzana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
-
10. Rýznarová Adéla - Spěšná Andrea RockTeens - Hradec Králové
-
11. Poláková Markéta - Poláková Kristýna RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Dívčí formace děti (4) zobrazit
Dívčí formace děti (4)
zavřít
-
1. KLB Kids KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Jungles TŠ Twist Říčany
-
3. Blue Flames TŠ Twist Říčany
-
4. Mini Gang TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (8) zobrazit
Malé formace děti (8)
zavřít
-
1. Strike TŠ Twist Říčany
-
2. Cheer it up Nart Dance School
-
3. AFRODITÉ Club RNR Marko
-
4. Bubbles TŠ Twist Říčany
-
5. Trixie TŠ Twist Říčany
-
6. Sweeties TASK Silueta Praha
-
7. Sunshine TŠ Twist Říčany
-
8. Alfíčata RnR Alpha
Dívčí formace - smíšený věk (2) zobrazit
Dívčí formace - smíšený věk (2)
zavřít
-
1. Pixie TŠ Twist Říčany
-
2. Brilliant TŠ Twist Říčany