ČESKÁ FORMACE MADONNA – VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA DFJ

Česká republika (Praha -sportovní hala Královka) byla tento víkend (5.října 2019) místem, kde probíhaly ty nejtěžší boje o tituly mistryň světa v akrobatickém rock and rollu, konkrétně v kategoriích juniorské a seniorské dívčí formace. A Česká republika zazářila.

V kategorii dívčích formací junior (DFJ) vybojovala formace MADDONA v opravdu silné konkurenci 28. týmů z celého světa stříbro a získala titul prvních vícemistryň světa pro rok 2019 v akrobatickém rock and rollu. V kategorii dívčích formací senior (DFS) se v konkurenci 32 týmů probojovala až do finále česká formace KLB LADIES a vybojovala cenné 4. místo pro Českou republiku.
Kategorie Dívčí formace junior (DFJ) (startovalo 28 nejlepších formací z celého světa)
1.místo HUN  Party Team (Hungary)
2.místo CZE – Madonna (Czech Republic)
3.místo HUN – Chirio (Hungary)
Z České republiky byly nominovány celkem 4 reprezentační týmy formací a všechny se dokázaly vyrovnat silné konkurenci maďarských, ruských i ukrajinských týmů, které patří ke světové špičce. Všechny české formace se probojovaly až do semifinále soutěže a splnily své reprezentační cíle.
  9.místo CZE –  Falcon Luckies (Czech Republic)
10.místo CZE – Mystique (Czech Republic)
13.místo CZE – XENA (Czech Republic)

Kategorie Dívčí formace senior (DFS) (startovalo 32 nejlepších formací z celého světa)
1.místo HUN - The Szupergirls (Hungary)
2.místo HUN - Sol Invictus (Hungary)
3.místo RUS – Charm (Russian Federation)
Z České republiky byly nominovány také 4 reprezentační týmy formací a i ty potvrdily, že česká rokenrolová reprezentace drží krok s vývojem tohoto sportu ve světě. Tři ze čtyř českých formací postoupily až do semifinále soutěže, a jedna z nich se svými výkony probojovala až do finálových bojů o tituly nejvyšší.
  4.místo CZE –  KLB ladies (Czech Republic)