ČEŠTÍ REPREZENTANTI VE FINÁLE SVĚTOVÉHO POHÁRU KATEGORIE A

Po dvou letech měla Česká republika zastoupení ve finále Světového poháru kategorie A, který se konal 2.června 2018. V sobotním závodě Světového poháru se v chorvatském Záhřebu představily dva české páry.
Petr Slabý a Tea Parkanová skončili na výborném 16. místě. Druhá dvojice Marek Divoký a Lenka Richtrová se probojovala až do večerního finále. Taneční sestavu zvládli na průběžné 6. místo, bohužel v akrobatické sestavě Marek s Lenkou udělali chybu ihned v první akrobatické figuře a skončilo to pádem na zem. Naštěstí je Lenka v pořádku a nic vážného se nestalo. Díky nedojeté akrobatické sestavě si odvezli konečné 7. místo.
Celkem startovalo 21 párů z osmi zemí Evropy. Obrovskou kvalitu svých sportovců předvedla Ruská federace, která obsadila všechny tři stupně vítězů. Ke zlaté medaili se protančila dvojice Alexey KONDRASHIN a Darina KOZLOVA.
Děkujeme za reprezentaci a skvělé výsledky českým párům a trenérům.