JARNÍ CENA TŠ TWIST ŘÍČANY 2018

V sobotu 28. dubna 2018 zažili diváci ve sportovní hale v Říčanech již 16. ročník mezinárodní soutěže v akrobatickém rokenrolu Jarní cena TŠ Twist Říčany. Na parketu svou formu porovnaly taneční páry i formace z České republiky, Slovenska, Polska i Německa. V nejvíce obsazené párové kategorii Žáci se do finále probojoval v silné konkurenci pouze jeden český pár Jan Schlögl a Zuzana Karbanová a plným nasazením ve finálové sestavě si vytancoval stříbrné medaile. Výkony ve většině kategorií na této soutěži byly generálkou na blížící se Mistrovství České republiky. Ve formacích si zlato v kategorii dívčí formace junior (DFJ) vytančila formace Madonna z domácího oddílu TŠ Twist Říčany. Výkony všech startujících formací byly příslibem, že přípravu na podzimní Mistrovství Evropy, které se uskuteční v České republice, berou všichni sportovci i trenéři jako závazek pro české diváky. A budou chtít konkurovat těm nejlepším týmům z celé Evropy a pokusí se protančit na příčky nejvyšší i na ME. Organizačně soutěž zajistil oddíl TŠ Twist Říčany. Soutěž byla podpořena grantem města Říčany.