MČR, Black Cup
23. 05. 2015 Praha
Mezinárodní titulární soutěže,
Soutěže typu A
Kategorie
Pohárová
Děti
C
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Nominační
Žáci
Junioři
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Titulární
B
Soutěžící
Děti (12) zobrazit
Děti (12)
zavřít
-
1. Papp Dávid - Gondos Lili Anna Musztáng
-
2. Kübl Jan - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
-
3. Barthos Bence - Pócsi Hanna Musztáng
-
4. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
5. Vodňanský Jáchym - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
-
6. Hrdlička David - Pohlmüllerová Dianka RRC Hydrorock
-
7. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
-
8. Mucska Oliver - Polakovičová Michaela RRC Hydrorock
-
9. Hlubuček Jakub - Frintová Anna TŠ Twist Říčany
-
10. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
-
11. Kadlec Ondřej - Fuksová Justýna Elvis Jihlava
-
12. Ivanič Michal - Hluštíková Lucia RRC Hydrorock
Žáci (19) zobrazit
Žáci (19)
zavřít
-
1. Kovács Kornél - Korpás Petra Tornádó Hungary Sport kft
-
2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
-
3. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. Asbóth Barnabás - Németh Zorka Dorka Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
5. Borský Jakub - Borská Veronika RnR Club Sokol Náchod
-
6. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
-
7. Král Miroslav - Nürnberger Daliah KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
8. Major Barnabás - Burka Gréta Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
9. Bódai Balázs - Hegedűs Hella Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
10. Gubián Ádám - Németh Janka Blanka Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
11. Vizina Kristián - Mestická Tánička RRC Hydrorock
-
12. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
-
13. Dvořák Daniel - Přibylová Bára KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
14. Holoubek Daniel - Rulcová Michaela TŠ Twist Říčany
-
15. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
-
16. Chyba Marek - Ištoková Zuzana RRC Hydrorock
-
17. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
18. Leysek Filip - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
-
19. Berger Gino - Liebmann Nelle RRC Welwel
Junioři (13) zobrazit
Junioři (13)
zavřít
-
1. Baumgartner Dániel - Magyar Rebeka HUNGARockY
-
2. Růžička Martin - Pacourková Nelly KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
-
4. Šubrt Jiří - Šubrtová Marie KP - Praha
-
5. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
6. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
7. Brychta Jakub - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
8. Zapletal Ondřej - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
9. Hála Adam - Krejčová Daniela KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
10. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
-
11. Baťha Filip - Parysová Tereza TŠ Twist Říčany
-
12. Lehký Marek - Vandrovcová Petra KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
13. Hlaváček David - Hovorková Adéla TJ Sokol Kampa Praha
C (6) zobrazit
C (6)
zavřít
-
1. Lakics Zoltán - Poór Melánia Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
2. Macík Marcel - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
-
3. Brummer Marcel - Jílková Karolína TŠ Twist Říčany
-
4. Králíček Martin - Kasalová Petra TŠ Twist Říčany
-
5. Uhlík Štěpán - Kopečná Veronika TŠ Twist Říčany
-
6. Musil Jaroslav - Musilová Veronika T.J. Sokol Brno - Královo Pole
B (8) zobrazit
B (8)
zavřít
-
1. Kroulík David - Hronská Michaela TŠ Twist Říčany
-
2. Málek David - Šedivá Kateřina RnR Club Sokol Náchod
-
3. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
-
4. Kopecký Marek - Meisselová Nicola KP - Praha
-
5. Bozděch Michal - Seménková Veronika T.J. Sokol Brno - Královo Pole
-
6. Rumian Lukáš - Pavlíčková Sára TŠ Twist Říčany
-
7. Macek Jiří - Tovarová Marie TJ Sokol Kampa Praha
-
8. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
A (5) zobrazit
A (5)
zavřít
-
1. Kočiš Filip - Hrušková Andrea RRC Hydrorock
-
2. Prediger Tomáš - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
-
3. Jakubec Jiří - Zunová Nikola TASK Silueta Praha
-
4. Haupt Jan - Metlická Martina Sokol Pražský
-
5. Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
Dívčí formace junior (7) zobrazit
Dívčí formace junior (7)
zavřít
-
1. Mystique TASK Silueta Praha
-
2. Madonna TŠ Twist Říčany
-
3. Royal TŠ Twist Říčany
-
4. Falcon luckies Sokol Pražský
-
5. Diamonds TASK Silueta Praha
-
6. KOLB Dance junior KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
7. Twisties TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (2) zobrazit
Dívčí formace senior (2)
zavřít
-
1. Angels TASK Silueta Praha
-
2. Tequilas TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (8) zobrazit
Malé formace děti (8)
zavřít
-
1. Falcon kids Sokol Pražský
-
2. Sparkles TASK Silueta Praha
-
3. Prüntyökék Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
4. Skittles Elvis Jihlava
-
5. Ladybugs TASK Silueta Praha
-
6. Babies TŠ Twist Říčany
-
7. Beyond RnR Alpha
-
8. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace junior (9) zobrazit
Malé formace junior (9)
zavřít
-
1. Groovy Girls Musztáng
-
2. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Sweeties TASK Silueta Praha
-
4. Wings TASK Silueta Praha
-
5. Celli Manók Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
6. Sigma RnR Alpha
-
7. Flames TASK Silueta Praha
-
8. Sunrise RnR Club Václava Batisty
-
9. Artemis TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (8) zobrazit
Malé formace senior (8)
zavřít
-
1. Dumás - Team Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
-
2. Hotch-Potch Just Now KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Wait for it Tornádó Hungary Sport kft
-
4. Cheers TASK Silueta Praha
-
5. Limitless Tornádó Hungary Sport kft
-
6. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
-
7. Kappa RnR Alpha
-
8. Dragoness Drak and Roll Trutnov