Kategorie
Pohárová
Děti
C
A
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Nominační
Žáci
Junioři
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Titulární
B
Soutěžící
Děti (7) zobrazit
Děti (7)
zavřít
-
1. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
-
2. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
-
4. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
-
5. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
-
6. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
7. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
Žáci (12) zobrazit
Žáci (12)
zavřít
-
1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
-
2. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
-
4. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
-
5. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
-
6. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
-
7. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
-
8. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
-
9. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
-
10. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
-
11. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
-
12. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
Junioři (7) zobrazit
Junioři (7)
zavřít
-
1. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
-
2. Laufka Roman - Kordíková Veronika TASK Silueta Praha
-
3. Růžička Martin - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
4. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
-
5. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
6. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
-
7. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
C (8) zobrazit
C (8)
zavřít
-
1. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. Macík Marcel - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
-
3. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
-
4. Luščan Samuel - Pokorná Lea Anna RRC Hydrorock
-
5. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
6. Fatr Jan - Křišťálová Klára Elvis Jihlava
-
7. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
-
8. Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
B (7) zobrazit
B (7)
zavřít
-
1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
-
2. Michalička Karel - Pacourková Nelly KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
-
4. Řezníček Filip - Mašková Sandra KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
5. Rumian Lukáš - Pavlíčková Sára TŠ Twist Říčany
-
6. Menšík Tomáš - Machovcová Anna Elvis Jihlava
-
7. Moravec Jan - Rendlová Aneta RnR Alpha
A (4) zobrazit
A (4)
zavřít
-
1. Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
-
2. Michalička Josef - Dostálová Radka KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Endris Filip - Beránková Veronika RnR Alpha
-
4. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
Dívčí formace junior (7) zobrazit
Dívčí formace junior (7)
zavřít
-
1. Mystique TASK Silueta Praha
-
2. Madonna TŠ Twist Říčany
-
3. Diamonds TASK Silueta Praha
-
4. Queen TŠ Twist Říčany
-
5. Fresh TASK Silueta Praha
-
6. Minnies TŠ Twist Říčany
-
7. Daisy TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (3) zobrazit
Dívčí formace senior (3)
zavřít
-
1. Falcon girls Sokol Pražský
-
2. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (4) zobrazit
Malé formace děti (4)
zavřít
-
1. Falcon kids Sokol Pražský
-
2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Beyond RnR Alpha
-
4. Skittles Elvis Jihlava
Malé formace junior (9) zobrazit
Malé formace junior (9)
zavřít
-
1. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
2. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. RRC Hydrorock Bratislava RRC Hydrorock
-
4. Falcon luckies Sokol Pražský
-
5. Sigma RnR Alpha
-
6. Iris TŠ Twist Říčany
-
7. Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
-
8. Wings TASK Silueta Praha
-
9. Flames TASK Silueta Praha
Malé formace senior (3) zobrazit
Malé formace senior (3)
zavřít
-
1. Goldies Drak and Roll Trutnov
-
2. Elements Elvis Jihlava
-
3. Cheers TASK Silueta Praha