Úvod
Kalendář
Výsledky
Články
Rokenrol
Partneři
Oddíly
Kontakty
Zpět na kalendář
Letenský Pohár
10. 10. 2015 Praha - Sparta
Soutěže typu A
Propozice
,
Invitation
,
Time-Table
,
Dancefloor rehearsal
,
Judges
,
Time-Table Detailed
Letenský pohár ONLINE
můžete sledovat na
Playo.tv
-
kvalifikace
,
malé finále
,
velké finále
.
letenskypohar.cz
Kategorie
Pohárová
Děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Nominační
Žáci
Junioři
B
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Soutěžící
Děti
(21)
zobrazit
Děti
(21)
zavřít
1.
Didenko Nazar - Tymofieieva Kira
SC Senat
2.
Ancsák Attila - Okros Júlia
Rock and Magic SE
3.
Czetl Artúr Fülöp - Tapasztó Hanna
Rock and Magic SE
4.
Gwiazda Mateusz - Babiarz Zuzanna
KS Podwawelski
5.
Pokorný Daniel - Hojdová Lenka
TASK Silueta Praha
6.
Šimek Vojtěch - Bláhová Anna
TŠ Twist Říčany
7.
Křivonoska Marek - Bringlerová Nela
Club RNR Marko
8.
Firszt Daniel - Nováková Kateřina
TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
9.
Libura Jan - Jarosz Pola
KS Podwawelski
10.
Świec Kacper - Kabara Zofia
SKT Mega Dance Zielona Gora
11.
Zajac Jakub - Kroh Maja
KS Podwawelski
12.
Sobków Maciej - Sobków Oliwia
SKT Mega Dance Zielona Gora
13.
Barkowiak Wojtek - Kobylańska Justyna
SKT Mega Dance Zielona Gora
14.
Baranowski Mateusz - Pawlak Wiktoria
SKT Mega Dance Zielona Gora
15.
Šandera Filip - Kloudová Gabriela
Elvis Jihlava
16.
Courtin Tomas - Nowińska Lena
SKT Mega Dance Zielona Gora
17.
Świderski Sergiusz - Pawlak Julia
SKT Mega Dance Zielona Gora
18.
Siusta Tytus - Gieburowska Pola
SKT Mega Dance Zielona Gora
19.
Tomczyk Olek - Łazuta Marieta
SKT Mega Dance Zielona Gora
20.
Rakowski Filip - Grześ Agata
SKT Mega Dance Zielona Gora
21.
Hůry Dominik - Vilímová Lea
TJ Sokol Gym Beam Puklice
Žáci
(16)
zobrazit
Žáci
(16)
zavřít
1.
Dmytro Oliinyk - Soshenko Anastasiia
SC Senat
2.
Gordin Andrey - Amirova Elina
Spartak Moskva
3.
Lukeš Matěj - Šemberová Veronika
TASK Silueta Praha
4.
Nemchenko Daniil - Dvoiezhon Mariia
SC Rapid
5.
Zadák Richard - Smoleňáková Iveta
Sokol Pražský
6.
Špejtek Marek - Musilová Eliška
Elvis Jihlava
7.
Ludkiewicz Kamil - Kobylanska Marika
SKT Mega Dance Zielona Gora
8.
Borský Jakub - Borská Veronika
RnR Club Sokol Náchod
9.
Bartkowiak Błażej - Brzeska Iga
SKT Mega Dance Zielona Gora
10.
Račko Petr - Zaalová Dorothea
TŠ Twist Říčany
11.
Dziegiel Miłosz - Kręgiel Natalia
KS Podwawelski
12.
Schlögl Jan - Karbanová Zuzana
TASK Silueta Praha
13.
Hátle Martin - Poláková Veronika
TASK Silueta Praha
14.
Průša Michal - Březnová Tereza
KOLB Dance VSK FTVS Praha
15.
Skoczylas Kamil - Dumas Penelopa
SKT Mega Dance Zielona Gora
16.
Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria
ŠK Crazyrock Detva
Junioři
(12)
zobrazit
Junioři
(12)
zavřít
1.
Bilušič Lovro - Čovran Ema
Rock'n'roll Gimnazija
2.
Sláma Lukáš - Fořtová Anna
Sokol Pražský
3.
Valenta Dušan - Žahourková Kateřina
Elvis Jihlava
4.
Laufka Roman - Kordíková Veronika
TASK Silueta Praha
5.
Nowak Marek - Nowak Karolina
KS Podwawelski
6.
Průša Tomáš - Schreková Natálie
KOLB Dance VSK FTVS Praha
7.
Zapletal Ondřej - Volfová Eliška
KOLB Dance VSK FTVS Praha
8.
Bašta Václav - Machová Nela
KOLB Dance VSK FTVS Praha
9.
Šubrt Jiří - Šubrtová Marie
KP - Praha
10.
Warzecha Filip - Batko Aleksandra
KS Podwawelski
11.
Ráža Daniel - Grigoryan Elen
Sokol Pražský
12.
Hlaváček David - Hovorková Adéla
TJ Sokol Kampa Praha
B
(8)
zobrazit
B
(8)
zavřít
1.
Kroulík David - Hronská Michaela
TŠ Twist Říčany
2.
Kukliš Jakub - Klimková Karolína
ŠK Crazyrock Detva
3.
Lalík Miroslav - Fabová Nicolette
ŠK Crazyrock Detva
4.
Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina
TJ Sokol Kampa Praha
5.
Růžička David - Pastrňáková Karolína
KOLB Dance VSK FTVS Praha
6.
Pikálek Martin - Lukešová Tereza
TASK Silueta Praha
7.
Szpulecki Bartosz - Michalska Magdalena
KS Podwawelski
8.
Macek Jiří - Tovarová Marie
TJ Sokol Kampa Praha
A
(9)
zobrazit
A
(9)
zavřít
1.
Yudin Ivan - Sbitneva Olga
Spartak Moskva
2.
Berg Steinar - Olstad Anne Ragnhild
Norway Dance Federation
3.
Fürst Lukáš - Slámová Alžběta
TJ Sokol Kampa Praha
4.
Divoký Marek - Divoká Lenka
Sokol Pražský
5.
Prediger Tomáš - Dvořáková Marie
TASK Silueta Praha
6.
Jakubec Jiří - Zunová Nikola
TASK Silueta Praha
7.
Jirava Jakub - Jezberová Petra
TASK Silueta Praha
8.
Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie
Elvis Jihlava
9.
Kejklíček David - Jirounková Kristýna
RnR Alpha
Dívčí formace junior
(10)
zobrazit
Dívčí formace junior
(10)
zavřít
1.
Mystique
TASK Silueta Praha
2.
Nitty-Gritty
Spartak Moskva
3.
Madonna
TŠ Twist Říčany
4.
Royal
TŠ Twist Říčany
5.
C - Girls
SKT Mega Dance Zielona Gora
6.
Diamonds
TASK Silueta Praha
7.
Falcon luckies
Sokol Pražský
8.
Tutti-Frutti
Spartak Moskva
9.
Kominiarki
SKT Mega Dance Zielona Gora
10.
Mini Girls Zielona Góra
SKT Mega Dance Zielona Gora
Dívčí formace senior
(2)
zobrazit
Dívčí formace senior
(2)
zavřít
1.
Angels
TASK Silueta Praha
2.
KOLB Dance
KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace junior
(9)
zobrazit
Malé formace junior
(9)
zavřít
1.
Fresh
TASK Silueta Praha
2.
Wings
TASK Silueta Praha
3.
Hotch-Potch Family
KOLB Dance VSK FTVS Praha
4.
Twisties
TŠ Twist Říčany
5.
KOLB Dance girls
KOLB Dance VSK FTVS Praha
6.
Sigma
RnR Alpha
7.
Ladybugs
TASK Silueta Praha
8.
Artemis
TŠ Twist Říčany
9.
Flames
TASK Silueta Praha
Malé formace senior
(5)
zobrazit
Malé formace senior
(5)
zavřít
1.
Cheers
TASK Silueta Praha
2.
TORZO
TŠ Twist Říčany
3.
Hydrorock Ladies
RRC Hydrorock
4.
Mysterious
Elvis Jihlava
5.
Kappa
RnR Alpha
Předchozí ročníky
07. 10. 2017
20. 09. 2014
13. 10. 2013
20. 10. 2012
08. 10. 2011
09. 10. 2010
17. 10. 2009
18. 10. 2008
29. 09. 2007
Něco málo ze soutěží
zobrazit všechny galerie