EUROPEAN CHAMPIONSHIP GFJ, Letenský Pohár
07. 10. 2017 Praha - Královka
Mezinárodní titulární soutěže,
Soutěže typu A
Letensky CUP - Juveniles, Juniors, B-Class, Main Class
Timetable:
14:00 - Qualification round
16:30 - Small Final
19:00 - Main Final - Evening programme
Tickets are availeble at the place.
Kategorie
Nominační
Žáci
Junioři
B
A
Titulární
Dívčí formace junior
Soutěžící
Žáci (20) zobrazit
Žáci (20)
zavřít
-
1. Tsvietkov Oleksandr - Grokhova Kira SC Senat
-
2. Hurin Denys - Kyrychenko Taisia SC Senat
-
3. Filipas Serhii - Filipas Sofiia SC Senat
-
4. Ludkiewicz Kamil - Kobylanska Marika SKT Mega Dance Zielona Gora
-
5. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
-
6. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
-
7. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
8. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
-
9. Bršel Sebastián - Sujová Janka ŠK Crazyrock Detva
-
10. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
-
11. Juhász Tamás - Dunca Kornélia Rock and Magic SE
-
12. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
-
13. Dybka Oliwer - Bizcska Iga SKT Mega Dance Zielona Gora
-
14. Skrszyczewski Igor - Gmerek Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
-
15. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
-
16. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
-
17. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
18. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
-
19. Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
-
20. Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
Junioři (11) zobrazit
Junioři (11)
zavřít
-
1. Czanik László - Dobay Dóra RÓK And Roll SE
-
2. Gorbachev Artem - Selivanova Alina Lider, Saint Petersburg
-
3. Bogatirev Ivan - Morkovkina Anastasiia TOP Dance - Saint Petersburg
-
4. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
5. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
-
6. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
-
7. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
-
8. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
9. Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
-
10. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
-
11. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
B (3) zobrazit
B (3)
zavřít
-
1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
-
2. Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
-
3. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
A (4) zobrazit
A (4)
zavřít
-
1. Yudin Ivan - Sbitneva Olga Spartak Moskva
-
2. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
-
3. Slabý Petr - Parkanová Tea TJ Sokol Kampa Praha
-
4. Jakubec Jiří - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
Dívčí formace junior (4) zobrazit
Dívčí formace junior (4)
zavřít
-
5. Queen TŠ Twist Říčany
-
6. Madonna TŠ Twist Říčany
-
8. Mystique TASK Silueta Praha
-
9. Fresh TASK Silueta Praha